Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.11.2018 galatasaray vs a.konyaspor maçı

paylaş araştır

1. ligin 13.haftasının açılış maçı olarak oynanacak olan maç.başlama saati 20,30

2. galatasarayda cezalı olan rodrigues,donk,ndiaye ve sakatlığı bulunan emre akbaba,sinan gümüş ve belhandanın forma giyemeyceği, konyasporda ise hurtadonun sakatlığı sebebiyle oynayamayacağı maç.

3. Nasıl bir on bir çıkacağını merak ettiğim maç.

İşimiz zor bakalım ne olacak

4. 88 eksikle çıkacağımız karşılaşma.

alırız alır.

5. galatasarayın muhtemelen muslera/mariano-serdar aziz-ozan-nagatomo/Selçuk-fernando-feghouli-onyekuru-ömer bayram/eren derdiyok 11 i ile çıkacağını tahmin ettiğim maç.

6. Allahın izniyle sakatlar ordusu da olsak alacagımız maç.

Aykut hocanın ilk yenilgisi olacak maç

7. galatasaraya verilen cezaların ardından tff nin olanca desteğini gösterdiği maç. hüseyin göçek verilmiş maça. hasan şaş yönetse daha adil olurdu.

8. Galatasarayın geröektrn benim bile şnanamayacağum şekilde göçek tarafındam verşlen yanlış kararla puan kaynı yaptığı ve 1-1 biten maç.

9. Çok güzel olan bir maçtı!

Galatasaray kötü oynadı tamam konya kaçırdı tamam var varken gidip gurur yapıp ki gitmiyor hakemler anlamıyorum.

Sorarsak hakem hatası o zaman var sistemi neden var Galatasaray'a penaltı vermek dışında birşeyi görmedim.

10. deve sidiğinde şifa arayan bir ülkenin teknoloji neyine dedirten bir maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.