Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

22.2.2015 eskişehirspor-beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. spor toto süper lig 21. hafta karşılaşması. beşiktaşk'ın liderliğini devam ettirmesi için yine muhakkak kazanması gereken mücadele bugün saat 19:00'da başlayacak. galatasaray dün kazandığı için maç fazlasıyla beşiktaş'ın 1 puan üstünde lider durumda bulunuyor. hafta içi liverpool karşısında zorlu bir doksan dakika geçiren beşiktaş'ta ligin güçlü takımlarından eskişehirspor karşısında yorgunluk emareleri gözlenebilir.

2. beşiktaş ın çok zorlanacağı ama 1 puanı kurtaracağı maç olacaktır

3. 11'lerin;

beşiktaşk: cenk gönen, serdar kurtuluş, ersan gülüm, necip uysal, ramon motta, veli kavlak, kerim frei, oğuzhan özyakup, jose sosa, olcay şahan, mustafa pektemek

eskişehirspor: boffin, sezgin, mustafa, diego, kamil, özgür, lawal, causic, kaan, serdar, funes mori

şeklinde olacağı mücadele.

4. Beşiktaş dakika 90 itibariyle % 70 topla oynama oranına sahipken 1-0 geridedir, futbolun adaleti...

5. eskişehirspor'un iyi kapanarak kazandığı mücadele. beşiktaşk eskişehirspor'un etten duvarını maç boyunca aşamadı. demba ba'nın beşiktaş adına çok önemli olduğu bu maçla da belli olmuş oldu. yedek olarak mustafa pektemek ve cenk tosun demba ba'nın yerini kesinlikle dolduramamaktadır. şampiyonluk demba ba olmadan mümkün görülmemektedir.

6. bjk'nin şampiyonluk yarışından kopacağının habercisi olan maç olmuştur.

7. eskişehirde özelliklede istanbul takımlarının kolay kolay puan alamayacaklarının ispatı olan maç

8. atatürk kupası tahminlerinde beşiktaşın beni yanıltmasına sebep olan maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.