Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

21.11.2020 gençlerbirliği vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. ligin 9.haftasında oynanacak olan mücadele. perşembe günü sabah ülkeye gelecek milli takım.maçı daha erkene alsaydınız.başlama saati 16,00 hem de cumartesi. bu arada galatasarayın maçı da pazartesi akşam 19,30 da. hatırlatalım.

2. Fenerbahçemin başarılı olmasını istediğim maçlardan biri daha.

3. fenerbahçenin 5-0 kazacağı maçtır.

4. sonucu 1-1 bitecek olan maçtır.takke düstü kel göründü.

5. el bile olmayan pozisyonda -temas olsa bile vücuttan sekerek geldiği için elle oynama kabul edilmeyecek pozisyonda- golümüz verilmeyerek bizden alınıp rakibe verilen maçtan sonra malum lobinin etkisini göstererek fenerbahçeye puan kaybettirdiği ama milli aradan sonra tekrar kenetlenerek fenerbahçemizin galip gelmesini beklediğimiz mücadele.

gerçi maça halil umut meleri vermişler.muhtemelen son birkaç haftadır olduğu gibi takdir haklarının tamamını rakipten yana kullanacaktır.

6. banko fenerin rahatlıkla alacağı maç.

eğer fener bu maçı alamaz ise yalandan ligle ilgili düşüncesi olmasın hayalden öte olur. Başka şeylerin, bilmem neylerin, ona buna sığınmaması gerekiyor fenerin.

7. fenerbahçemizin beklendiği gibi rahat kazandığı maç. 5 attık ama 2 topumuz da direkten döndü. 6-7 olurdu rahatlıkla.bu arada penaltıya penaltı değil diyen varsa şimdi yavaşça sağ üstteki çarpıya tıklayarak sayfayı kapatabilir.

8. gençlerbirliğinin düşmeye en büyük adaylardan birisi olduğunu gösteren maç

fenerbahçe bu maçı zaten alırdı ama rakibi hiç mi mücadele etmez ya. gerçi bizim ankara takımlarının al birini vur ötekine. geçen seneden ders almamışız demek ki

o zaman düşmeyi de hakediyoruz kusura bakmayınız yöneticiler

dua edin taraftar yok maçlarda, yoksa o koltukları çoktan kafanıza indirirdi bizimkiler

fener başlığından bizimkilere de giydirmiş oldum böylece ohh(gülücük)

9. maç saatinde dışarıda olduğum maç. acaba totem yapıp fener maçlarında hep dışarı mı çıkayım ne yapayım.-gülücük- ekran başında izlesek deli oluruz dışarı gittik adamlar 5 atmış.neyse fener kazansın da bizim nerede olduğumuzun önemi yok.-gülücük-

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.