Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

2021 felaket tahminleri

paylaş araştır

1. 2020'yi sağ salim atlatabilenlerin yapabileceği tahminler.gelen gideni aratır mıymış, ömrümüz yeterse yaşayıp görelim bakalım.

2021'den atalarımızı yanıltmamasını ve daha beter felaketlerle gelmesini bekliyorum.pandemi devam edecek ama önümüzdeki yaz epeyce sönümlendiği duyurulacak.pandeminin yayıldığını duyurduklarında inandığımız gibi sönümlendiğini duyurduklarında da inanıyor olacağız.

önümüzdeki yazdan itibaren iklim değişikliği, küresel kuraklık, küresel gıda kıtlığı konuları ciddi şekilde karşımızda olacak.2021'in başroldeki felaketi küresel ısınma

ekonomik buhranlar devam edecek

2021 sonbaharından sonra da doğal felaket haberlerinin haricinde sosyal krizler de kendini hissetirmeye başlayacak.intihar haberleri, geçim sıkıntısı yaşayan insanlar, evsizler falan gibi...

şimdilik eyyorlamam bu kadar.yeni felaketlerde görüşmek üzere

2. 2020 fragman deniliyor.en iyisi 31 aralıkta durduralım zamanı dediğim durum.

3. daha ne kaldı ki dediğim düşünceler

daha ne kaldı dememek gerek gerçi, fenerbahçenin şampiyonluğunu da görürsek o zaman felaket deriz kesin(ice man e gülücük şeysi)

4. Arkadaşlar Yeşim Arpatın 2021 jüpiter satürn kavuşumu ile ilgili videosu var, bu satürn var ya, ahhhh ahh öğretecek bize yine burnumuzu sürte sürte. Yıkılan kule, asılan adam görmüş tarotçu gibi kekeledi kadın, Allah hayırlısını versin ama yoğun emek gerekiyor satürnle jüpiter dalgayı gırgırı sevmez

Tedbir bizden takdir Allahtan

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.