Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

19 mayıs Sivasspor Galatasaray kupa maçı

paylaş araştır

1. yarın akşam saat 20.30 da başlayacak olan ve ilk maçta Galatasaray ın rakibini 4-1 lik skorla mağlup edip skor avantajı sağladığı, turu geçenin finale yükseleceği türkiye kupası maçı..

2. Türkiye kupası finalinin ilk finalistinin belirleneceği maç.

Galatasaray'ın büyük avantajı bulunmaktadır.

3. saat 20.30 da başlayan ve ilk yarısı 0-0 sona eren, şu sıralar 60. dakikaları oynanan, Galatasaray ın nasılsa ilk maçta turu geçtim rahatlığıyla sivas ın da nasılsa artık turu geçemem tavırlarıyla oynadığı maç..

4. sivasspor un 70. dakikadan sonra atakları sıklaştırması sonucunda Batuhan Karadeniz in attığı iki golle 2-0 öne geçtiği ve kalan yaklaşık 15 dakikada 1 gol daha bulursa Galatasaray ı eleyeceği maç..

5. ilk yarıda sivas'In burhan eşer'le verilmeyen yüzde yüzlük penaltısı ve ikinci yarı maç 2-0 iken ceza sahasında yasin öztekin'in kendini yere bırakması sonucu sayın hakemin sarılı formalara kazandırdığı bir penaltının golle sonuçlanması sonucu 2-1 sivas'ın üstünlüğü ile bitmesine rağmen galatasaray'ın ilk maçı 4-1 kazandığı için finale çıkmasıyla sonuçlanan maç

http://www.aspor.com.tr/turkiye-kupasi/kupatv/sivasspor-2--galatasaray-1/goller/1925093

bir kere de hakkınızla alın be.

6. 2-0 dan sonrasını izleme fırsatını bulduğum ve önce semihin elle oynaması ardından galatasaray oyuncusuna yakışır şekilde yasin öztekinin kendini yere bırakması sonucunda hakemin verdiği penaltı ile galatasarayın gol bulduğu ve tur atladığı maç.

2-1 den sonra bile 2 net pozisyona girdi sivas ama atamadı. yasin öztekini dikkatli izleyin. sürekli kendini yere atıyor. diğer maçlarda da aynısını atıyor. yedirebildiğine yediriyor.yani burak yılmaz tek değil çok burak var galatasarayda.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.