Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

19 mart beşiktaş club brugge maçı

paylaş araştır

1. Beşiktaş ın 1-0 öne geçmesine rağmen talihsiz bir şekilde 2-1 geriye düşüp yenik bitirdiği ilk maçın ardından, turu mutlaka geçmeyi düşündüğü ve tek çıkar yolun gol yemeden galibiyet olduğu maçtır..

perşembe, 22.05

2. club brugge'un fazla küçümsendiği karşılaşma, Liverpool kadar kötü oynamayacaklardır.

3. Kartal'ın Tolga, Opare, Franco, Necip, Motta, Gökhan, Tolgay, Veli, Olcay, Mustafa, Demba Ba 11'i ile başladığı mücadele. Cenk Gönen, Atınç Nukan, Ersan Gülüm, Atiba Hutchinson, Kerim Frei, Oğuzhan Özyakup ve Cenk Tosun ise yedeklerimiz. ciddi eksiklerimiz var gibi ancak inşallah bu gece eleyeceğiz brugge'ü.

4. motta'nın ikinci yarının ilk dakikalarında belki de kariyerindeki en güzel golünü atarak kartalımı 1-0 öne geçirdiği mücadele. az önce de Tolga'nın hatasından golü yiyorduk az kalsın.

5. ancak amatör takımların yiyebileceği bir gol yiyerek 1-1'e gelen maç. birileri bu takıma niye bu kadar açık oynadığı konusunda uyarı yapmalıydı. son 30 dakika.

6. rakibi aşırı küçümsemenin üzerine bu kadar aşırı bireysel hata da eklenince hezimetin kaçınılmaz olduğu mücadele. adamların 63 numarası bolingoli'den aynı numaraya sahip olduğumuz için nefret ediyorum, temiz iki tane gol attı. 1-3 mağlup olup Avrupa'ya veda ettiğimiz maç.

7. ne kadar isimsiz futbolcuları da olsa,ne kadar ingiltere 2.lig takımı gibi şeklindeki atıflara maruz da kalsa oyun disiplinini asla bozmayan ve bulduğu pozisyonları gole çevirerek türk takımlarına adeta ders veren club brugge maçıdır.

iki maçta da öne geçmesine rağmen skoru koruyamayarak elenen beşiktaş için de gerçekten yazık olan maçtır.

8. Beşiktaşlı oyuncuların baskıyı kaldıramadıkları maç.

9. Tolga ZENGİN'in kariyerinde kara leke olarak kalacak maç.

10. uluslar arası bir mücadelede kendine bu kadar güvensiz, bu kadar cesaretsiz, her geri pası handikaba döndüren bir kaleciyi gözlemleyip ya da gözlemlemeden maça çıkaran teknik ekibin de hata yaptığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.