Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

18.12.2020 karagümrük vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. ligin 13.haftasının açılış maçı olarak oynanan mücadele.57.dakikada karagümrüğün 1-0 lık üstünlüğü devam ediyor.46 da ndaonun golü var.

2. hakemin galatasaraylı oyunculara ve fatih terime ısrarla kart vermedikten sonra haklı oldukları bir pozisyon sonrası şiddetli itiraz eden arda turana sarı fatih terime ise kırmızı kart verilen maç.

hakem kariyerini bitirdi.terim haftaya yeni elemanlar seçmek zorunda kalacak.

3. Hak edenin sonunda hak ederek kazandığı maçtır. Hakem Fatih terime kırmızı gösterdikten sonra uydurma bir penaltı verdi ama işte ilahi adalet ve mevlütün becerisi ile karagümrük hak ettiği galibiyeti aldı.

4. allahın adaletinin mevlüt erdinç aracılığıyla sağlandığı maç. hayatımda bu kadar aciz,tek taraflı,iğrenç bir maç görmedim desem yalan olur daha beter galatasaray maçları da gördüm çünkü.

fatih terim kural ihlali yapıyor hakem kulübeye kadar gidip izahat veriyor. sonra attı diye faulü diagnenin yaptığı pozisyonda penaltı veriyor şaka gibi. 8 dakika uzatma vermiş maç 13 dakika uzamış.böyle bir ligde fenerbahcenin şampiyon olması imkansız. en ufak gri pozisyonda fenerbahceyi cezalandırmak için bahane arayanlar galatasarayın lehine olabilecek en ufak gri pozisyon arıyor.

bu sezon galatasaray 9 kez maçlarda öne geçmiş ve bunların 5 tanesi penaltıdan. başka sözüm yok.

bu çakma kabadayı gücünü nereden kimlerden alıyor da bu kadar egolanıyor..

5. malatyaspor

6. maça bak maça bak dedirten başlık.

bu arada;

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin rakipleri bu sezon eşit sayıda kırmızı kart görmüştür (4er kez) galatasaray rakiplerinin kırmızı yedigi maçların 2 sinde zaten 2-0 öndeyken 75 ten sonra rakibi kırmızı yemiştir Fenerbahçenin ise 0-0 devam eden Antalya maçında 0-0 devam eden.

Galatasaray ve Fenerbahçe bu sezon eşit sayıda penaltı kullanmıştır ve Galatasaray penaltı kullandığı 6 maçın 3 ünde puan kaybederken fenerbahce 80 den sonra aldıgı 2 penaltı ile 6 puan aşıp hayata tutunmuştur

7. Fatih Terim çok gergindi. Ger şeye sinirleniyordu. Tecrübesine yakıştıramadım. Hakem normal bir yönetim gösterdi.

8. gs nin maç yapmadan geçtiği hafta diğer takımlar kaybedince oynamasa bile kazandılar şeklinde yorumlar yapılıyordu, oynayınca görmüş olduk :) penaltı evlere şenlik. klasik gs-fb şişirme penaltısı. gidip birine arkadan takılayım ben penaltı olsun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.