Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.03.2016 braga vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. uefa avrupa ligi son 16 turunda 1-0 ın rövanşı olarak oynanacak olan maçtır. fenerbahçemize başarılar. olmaz ama olur da kupayı alabilirsek gelecek yıl şampiyonlar ligine katılabileceğiz. yoksa bu süt dökmüş kedi gibi oynayan rakipler olduğu sürece ligde işimiz zor.

2. fenerbahcemizin mücadeleye volkan demirel, şener özbayraklı, simon kjaer, bruno alves, caner erkin, mehmet topal, josef de souza, diego ribas, alper potuk, luis nani ve robin van persie ilk 11 i ile başlayacağı maç.

Başarılar fenerbahcem.. Kalbimiz sizinle..

3. Hakemin ofsayti görmemesi ve volkanin hatali cikisiyla kötü baslayan mac

4. Beni Evlatcığımın heyecanına maruz bırakan maçtır.

Altı üstü maç dedim ve dersimi aldım

5. fenerbahçe'nin ilk yarının uzatma dakikalarında bulduğu golle 1-1 eşitliği yakaladığı mücadele. ikinci yarı kontrollü oynarsa turu geçer fenerbahçe.

6. mehmet topal'In kırmızı kart görerek fenerbahçe'yi 10 kişi bıraktığı ve braga'nın eski bursaspor'Lu josue'nin ayağından bulduğu penaltı golüyle 2-1 öne geçtiği mücadele.

fenerbahçe bu skorla da turu geçebilecek ancak son 20 dakikada işi çok zor görünüyor.

7. Heyecandan izleyemedigim arada bir skor bakmak için cep telefonundan izleyip tekrar kapattigim maç. En son 65.dakikaya kadar skor 1-1 di. Galiba turu kotardik diye umutlanip aradan zaman geçince tekrar baktigimda dakikanin 84 ve skorun 4-1 olduğunu görmekle şok gecirmeme neden olan maç. Oyunda fenerbahçe' nin bariz üstünlüğü vardi. Bu skoru hakketmemisti. Yoksa benim yuzumden mi oldu. Alper'in muhteşem golünden sonra izlemeye devan etseydim, sonuç farklı mi olacakti diye vicdan azabi çektiğim maç. Oysa bir aksilik olmasin diye arada bir bakmaya karar vermiştim. Neye niyet neye kısmet...

8. fenerbahçe'nin 4-1 mağlup olarak uefa avrupa ligi'ne veda ettiği maç.

(Bkz: ivan bebek)
  9. infantino denen kelin fenerbahce düşmanlığını bir kez daha gözler önüne serdiği, hırvat evladını sahaya sürerek zorla manipüle ettiği maçtır.

10. fenerbahce taraftarlarının uykusunu kaçırıp yarın işe uykulu gözlerle gitmesini sağlayan maçtır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.