Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

16 nisan anayasa değişikliği referandumu

paylaş araştır

1. pazar günü gerçekleşecek ve ülkenin ve milletin geleceği adına oldukça fazla önem taşıyıp yön çizecek olan referandum.

2. içinde ülkenin yönetimi ile ilgili köklü değişiklikler içeren referandum.

3. oy kullanacak kesimlerin çok büyük sorumluluklara sahip olduğu referandum. kendini geçtim nesiller sonrasını etkileyecek bir karar verileceğinden, gündemdeki tüm saptırmalara, şafşatalı reklamlara ya da liderler, partiler üzerinden götürülmeye çalışılan siyasete aldanmayıp maddelerin okunup karar verilmesi gereklidir. sonumuz hayr'olsun

4. yarın gerçekleştirilecek olup son gün tansiyonun oldukça yükseldiği ve meydanlarda mitinglerin son kez yapıldığı referandum.

5. Muhalefetin beceriksizliğini bir kez daha gün yüZüne çıkaran referandumdur. Çıkan evet sonucu bu ülkeye zarar verirse sorumlusu adam gibi muhalefet edemeyen chpdir. Sen muhalefeti beceremezsen adam başkanlığı da getirir, sultanlığı da...

6. doğru sonucu en yakın tahmin eden anket şirketinin gezici olduğu referandumdur.

7. açıklanan sonuçlarla birlikte türkiye genelinde 48 ilin evet, 33 ilin hayır dediği referandum.

büyükşehir belediyesi niteliğindeki 30 ilin de 17 si hayır dedi.

Elbette Türkiye genelinde Evet oyu çıktığı için bunlar sadece istatistiki bilgi.

Vatanımıza,milletimize hayırlı olsun inşallah.

8. sonucunda türk lirasının yüzde 50'ye yakın değer kaybettiği ve halen kaybetmeye devam ettiği başkanlık referandumu.

hayırlısı aman işte evetlisi böyleymiş.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.