Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

16.01.2020 fenerbahçe vs barcelona maçı

paylaş araştır

1. euroleague normal sezonun 20.haftasında oynanacak olan ve son dönemde çıkış yakalayan fenerbahçe ile form olarak düşüşe geçen barcelonanın oynayacağı maç. başlama saati 20,45

2. maçın beinsports 3 kanalından yayınlanacağını öğrenince üzüldüğüm maç. keşke haber kanalından şifresiz verselerdi de izleseydik.

3. Fenerbahcenin gereksiz panik yaptigi ama tescilli sifatsiz damir javorun yine sazi eline alip barcelona lehine her seyi caldigi mac.

Ilk ceyregi barcelona 12-24 onde kapatti.

4. Ikinci ceyregin basinda skorun 13-30 a gelmesine ragmen fenerbahcemizin seyircinin de psikolojik baskisiyla farki kapatip skoru 37-40 a getirdiği mac.

Hakemler hala eyyam yapiyor o ayri.onlari da yeneceğiz insallah.

5. Ucuncu ceyregi barcelonanin 61-56 onde bitirdiği mac. Hadi artik son ceyrektr one geçelim ve maci oylece bitirelim insallah ya.

6. Bitime 8 dakika kala 62-61 one gectigimiz mac. Haydi oglum bırakmayın artik su maci. Asılın acin farki.

7. Bitime 3.30 kala fark 2 ye inecekken barcelona formasi eksik hakemlerin hucum faul calip ustune teknik faul vermesiyle kopan mac. 80-74 kaybettik. Ama ilk yari ayni pozisyona vesely e savunma faulu verirken 2.yari en kritik yerde hucum faul aeti teknik çaldılar..

8. fenerbahçenin kaybettiği maç.

9. kötü oynamamıza rağmen sonuna kadar maçın içinde kalıp hakemlerin art niyetli kararlarının da etkisiyle kaybettiğimiz maç. dünyanın sonu değil, daha iyi olacağız inşallah.

10. fenerbahçenin kaybettiği avrupa basketbol ligi karşılaşması, ben yenilmesinden mutlu oldum...Umarım her maçta mağlup olurlar..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.