1 2 3 4 5 6 7 8

15.05.2016 fenerbahce vs cska moskova maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. euroleague 2016 finalinde oynanacak olan maçtır. sezon boyu aslında ligi domine eden iki takımın karşılaşması da olacaktır.cskanın sayı potansiyeli çok çok fazla. fenerbahce de savunma silahını konuşturacaktır.

  Allah'ın izniyle kupayı kazanıp türkiye'ye getirelim inşallah.

   
 2. yarın akşam oynanacak olan ve heyecanından uyutmayan maçtır.

   
  (Bkz: allah'ım sen konuyu biliyorsun amin)
 3. vakit yaklaştıkça heyecanın tavan yaptığı maçtır.allah'ım sen umutlandırıp utandırma bizleri.

  sezon başından bu yana aslında avrupadaki en formda iki takım bu iki takım ve final oynamaları sürpriz değil. her iki takımın da artıları ve eksileri var.

  şans faktörü çok önemli. maç boyu taraftarlarımızın kendilerini hissettirmeleri ve cskaya deplasman havası yaratmaları şart.

  hızlı hücumlara kesinlikle müsade etmemek gerekiyor. iki oyun kurucu de colo ve teo ya olabildiğince sert savunma yapıp sindirebilirsek önemli avantaj sağlarız. pota altında hines ile udoh arasında iyi bir savaş geçecektir.

  allah'ın izniyle kazanan biz olalım inşallah.

   
  (Bkz: we have obradovic,they dont)(Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: Euroleague)(Bkz: euroleague 2016 final four)(Bkz: dilimde şarkıların gündüz gece)
 4. kalp krizi geçirten maç. avrupa devi cska karşısında 21 sayı geriden geldiğimiz ama kötü kadın çocuklarının bariz taraflı yönetimi sebebiyle kupayı cska ya verdiğimiz maç.

  nasip değilmiş. aslında uzuuuuuunca analiz yapılır da yok yani olmadı. o kadar şans ancak nasip olunca denk gelirdi ve adamlara da denk geldi. iki oyuncusu üst üste stepsler yaptılar ama hakemlerin çalmasını beklemiyorduk.

  bu cska lı köylülerin ne kadar medeniyetten uzak olduğunu saha kenarındaki taraftarın kalinice vurduğunda görmüş olduk.

  aynısını biz yapsak barbar türkler diye lanse ederlerdi.herkese adamlık dersi verdik. hakemi de yenecektik ama olmadı.

  teodosic ve de colo 234 dakika 4 faulle oynadılar.

   
 5. ilk yarının bitimiyle maçın bittiğini sandığım karşılaşma.

  fena yanılmışız, Fenerbahçe gerçekten de son periyot inanılmazı başardı, son saniye dönen topu atamasa cska, maçı da alıyordu ama olmadı.

  hakem kötüydü ama murat murathanaoğlu'nun gazına da fazla gelmemek lazım, adam her pozisyonda steps diyordu. bir Kosova bir de bu zaten, inanılmaz taraflı anlatıyorlar, heyecan fazlasıyla veriyorlar ama olmadık şeyler demeleri, açıkçası pek hoş olmuyor.

  obradovic de gerçekten dahi bu arada, oyun kurucusu olmadan buralara gelmek çok çok büyük iş.

   
 6. son pozisyonda dikkatli bakıldığında hem teo sahtekarının hem de colo nun ayrı ayrı stepsler yaptığı maç. ama sloven oksijen israfının uzatmalarda sloukasa çalmadığı öyle faul var ki, bütün dünyaya ilan ediyor ben taraflıyım diye. teo nun stepsini çalmadılar gittiler faul çaldılar.

  maçın başında de colo dirsek attı göz yumdular. cska lının teki kalinice vurdu hakemler oralı olmadı.

  maçın başından sonuna kadar art niyetli yönettiler. adı turkish airlines ama faydası olmasını geçtiğim türklerin hep doğrandığı lig oldu. adam gibi ayar çeksinler şuna.

   
 7. Yine de fenerbahcenin takdiri hakettigi nac

   
 8. kupayı kazanmak üzereyken filmlerde öldü sanılan lakin ölmeyen kötü adamın arkadan bıçakladığı veya vurduğu karakter gibi gözümüz kupaya baka baka öldürüldüğümüz (!) maç.

   
 9. kaç gündür uyku uyutmayan, her akla geldiğinde her haberde her görüntüde insanın içini acıtan maç.lamonica ile slovenin her akla geldiğinde küfredildiği maçtır ayrıca.sosyal medyada oldukça yaratıcı küfürler duydum.-bu konuda millet olarak baya yaratıcıyız, güldüm resmen- böyle olmamalıydı, böyle bitmemeliydi. biraz şansımız olsa tekrar edilmesi çok zor bir başarı elde edecektik. bu yıl nasip değilmiş. yine de insanın içi acıyor be...

   
 10. Tekrarını izlediğimde hala ağlatan maç. Izlememek en iyisi.de colo yaklaşık 9 faulle falan bitirmiş maçı .

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.