Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

15.03.2020 galatasaray vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. ligin 26.haftasında beşiktaşın harcanacağı maç. hiç boşuna uğraşmasınlar. saracchii seriyi atamayan zihniyet bu maçta ne yapar eder galatasaraya kazandırır.

2. saracci ve Seri'yi atamayan zihniyetin bize hediye edeceği karşılaşma.

3. gs liler leşke atsaydı diyor bu ikisini, en azından saçma sapan oynayıp penaltı yaptıran adamdan kurtulurduk diyorlar, bence burada kasıtlı atmadılar ki bjk maçında da aynı hatalara devam etsinler. sanırım gs ye operasyon var(gülücük)

4. zor gececek bir maç. galatasaray bir adım önde..

seri yi atma mı dedi biri..futbol tartışılmaz bence.(gülücük)

5. GS yın rüyadan uyanıp çöküşe gireceği 15 mart tarihinde oynanacak maçtır. Gerisinde fatih terimin basın açıklamaları anlamsız ve abartılı burun dudak göz kaş komplex hareketleri ..Iyy.

6. dün açıklanan virüsle mücadele tedbirleri kapsamında seyircisiz oynanacak olan maç.

7. muhtemelen ertelenecek olan karşılaşma. tüm Avrupa'da sadece bizim ligin devam etmesi enteresan olur

8. seyircili olsa 10 bin atıp 18 bintl alacağım ama seyircisiz oynanacağı için bin tl atıp 800tl kazanacağım maç

9. izlemediğim ve 1 gün önce başkanı stadı dezenfekte ettik herkesi bekliyoruz diyen çakma kabadayının maç sonunda önüne gelene saydırdığı ve neden liglerin ertelenmediği konusunda ağlamalara doyamadığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.