Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14 yaşında evlendi ama sevdi

paylaş araştır

1. spoiler

a haberin son günlerdeki cinsel istismar yasasını desteklemek adına yapmış olduğu haber. bir kez de yanlışa yanlış deyin be kardeşim.

2. sevmek evlenmek için yeterli şart mıdır sorusunu sordurur.

3. Gayet normal bir durum olup 50 yıl önce de 100 yıl önce de 200 yıl önce de hatta 1000 yıl önce de yaşanılan sıradan durum. Herkes elini vicdanına koysun geçmişte de yaşanılan doğal bir durum 14 yaş evliliği.

(Bkz: ne var tepkisi)
  4. 63 yaşındaki annem 62 yaşındaki babamla 14-15 yaşlarında evlenmişler. Şimdi bu sebepten 5 çocuk doğmuş Çocuklar evli, torunlar falan... Anne veya babamın hapse mi atılması gerek? Şu an baktığımda ben de kendi çocuğumu 14-15 yaşında evlenmesine karşı çıkarım. Romanlar genelde erken evleniyor. Benim hoşuma gitmiyor diye kimseye zararı olmayan bu insanlar hapse mi girmeli? Aynı aymazlar 14-16 yaşında nikahsız cinsellik yaşamyı da özgürlük sayan kişiler.

5. Ak partinin yasa teklifini geri çekmesiyle kanalın nasıl bir haber yapacağını merak ettiğim başlık.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.