Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14.06.2020 ç.rizespor vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. ligin 27.haftasında oynanacak olan maç. başlama saati 21,00

maçın hakemi ft nin başarılı öğrencisi, maç içinde dertlerini,zorluklarını hocasıyla hep paylaşan yaşar kemal uğurlu.

2. çok şükür

bin şükür

seni bana verene

şeklinde mırıldanmama sebep olan karşılaşma.

3. bu gs kapansa ice man kimse saracak merak ediyorum(gülücük)

ice tarafından yine bir şaibe icat edilen maçtır

4. Heyecanla beklediğim maç.

Özlemişim futbolu seyircisiz ne kadar tadı olur ama bekleyip görelim.

Maç ne olur hiç belli olmaz kim formda kim göbekli görecez.(gülücük)

5. #2c7k şaibeyi bırakın alenen ft hocasının sözünden çıkmayan, net atması gereken adamları atamayarak rengini belli eden kişinin gs maçına hakem olarak verildiği maç.

geçen seneki gibi baktılar hiç olmadı, uyduruktan kırmızı, hayali penaltı al sana galibiyet.. sorarlarsa alnımızın akıyla dersiniz..

6. Karakterini beğendiğim, ornek sporculardan biri olan fernando musleranin kaval kemiginin kirildigi mac. Gecmis olsun muslera.

Galatasaray da bugun itibariyle sampiyonluga ve sampiyonlar ligine havlu atmıştır.

7. çaykur rizenin son dakikalara 2-0 önde girdiği, musleranın ve andonenin sakatlanarak oyundan çıktığı, adem büyük'ün de çift sarıdan kırmızı kart görerek atıldığı maç.

bu puan kaybı geçen sene olmalıydı normalde. haksız şampiyonluğa gitmişti sonu. bu sene allah müsade etmedi.

8. rize lehine verilen kararların onda biri bize verilse ağlama duvarına dönecek karşılaşma.

ama şimdi farklı.

neyse, gs'yi şampiyon yapmak istiyor hakemler vs diyenlerin biraz utanması gereken karşılaşma.

muslera'ya da tabi ki çok yazık oldu.

canımız sağolsun.

9. rizeye verilen penaltının doğru olduğu, andonenin pozisyonundaki penaltı isteğinin dünya en saçma isteği olduğu maç.

haksız kazanmaya o kadar alışmışlar ki, her şey bizim lehimize olsun istiyorlar.

not: maçı da özetini de izlemedim.sadece sosyal medyada denk geldiğim pozisyonlar bunlar.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.