Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

13 mayıs Real Madrid Juventus maçı

paylaş araştır

1. ilk maçta juventus un Morata ve tevez in golleriyle 2-1 kazandığı maçın rövanşı. tüm beraberlikler ile juventus galibiyetleri juventus un tur atlamasına yetecek maçtır..

2. real Madrid in hızlı başladığı ve juventus tan Giorgio Chiellini nin neden olduğu penaltının ardından 23. dakikada Ronaldo nun bunu gole çevirmesi ile avantajı ele geçirdiği maç.. 1-0.

3. ilk yarısı 2 dakikalık uzatma oynandıktan sonra sone eren ve real Madrid in ne olursa olsun rakibini elemek için elinden geleni yapacağını düşündüğüm, juventus un da kolay teslim olmayacağı maç..

4. Real madrid'ten cristiano ronaldo'nun golüne juventus'un eski real Madridli oyunucusu morata ile verdiği cevap sonucu 1-1 beraberlikle sonuçlanan ve ilk maçı 2-1 kazanan juventus'un benim gibi bir çok futbolseveri şaşırtarak Berlin'de yapılacak şampiyonlar ligi final maçında Barcelona'nın rakibi olmasını sağlayan müsabaka.

final maçını bana göre Barcelona kazanacak gibi. ayrıca uzun zamandır avrupada kupaya hasret juventus için de ciddi bir prestij mücadelesi olacak.

5. smartspor'un TÜRKSAT üzerinden şifresiz verdiği maç.

buffon'un ne denli büyük bir oyuncu olduğunu da tekrar gördüğümüz mücadele.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.