Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

13.05.2016 fenerbahçe vs laboral kutxa maçı

paylaş araştır

1. yarın başlayacak olan euroleague final four'unda saat 22.00 de başlayacak olan maçtır.berlinde yapılacak maçta kuvvetle ihtimal taraftar üstünlüğü fenerbahçede olacaktır.

kalite ve bench olarak ta üstün olan tarafız. allah'ın izniyle galip geleceğiz inşallah.

2. Fenerbahçe'nin net olarak favori çıkacağı karşılaşma.

hiç olmadıkları kadar yakınlar bu sefer kupaya, hakkediyorlar mı, evet.

ister miyim, hayır.

3. enteresan ve güzel bir maç olacak olan maçtır.

4. günlük performansların öne çıkacağı ama otoritelerce favori olarak görüldüğümüz maç. Allah'ın izniyle kazanıp pazar günkü finali bekleyeceğiz inşallah.

şans yanımızda olsun. yunana dikkat.

(Bkz: allah'ım sen konuyu biliyorsun amin)
  5. Femerbahcemizin seyircinin de desteği ile çok hızlı başlayıp 13-0 luk seri yakaladığı, ikinci çeyrekler birlikte laboralin Extra şutlar sokarak farkı iyice kapattığı ve Fenerbahçe'mizin ilk yarıyı 41-40 önde kapattığı maçtır.

Ikinci yarı 3 faulü olan bourousis ve bertans üzerinden oynamamız gerek.

6. fenerbahçe'nin standart altı oyununa rağmen karakteriyle kazandığı maçtır. bir galatasaraylı olarak hiçbir spor organizasyonunda fenerbahçe'nin herhangi bir takımını böylesine yürekten desteklememiştim.

gurur duyulacak bir takım, tebrikler.

7. En son basketbol izlediğim zamanlarda Aytek isminde ünlü bir basketbolcu vardı. Çukurova o zaman basket ligimizin ünlü takımlarından biriydi. İşte o kadar basketboldan uzak olmama rağmen bir fenerbahçeli olarak yillar yillar sonra izlediğim basket maçidir. Muhteşemdi gercekten. Bir acemi izleyici olarak yorumum şöyle: özellikle 3 sayılık atislarda rakibe rahat atış yapma fırsatı vermek fenerbahçe' ye bayağı sıkıntıya mal oldu. Rakibi atış yaptığında daha çok bloke etmesi en azından rahatsiz etmesi lazim. Uzatmalar haricinde kendisinin 3 sayılık denemeleri genelde başarısız oldu. Pota altından daha iyi iş cikardilar. Finale kaldi ama son ceyregin son saniyelerinde rakibin yaptığı atış potadan donmeseydi şimdi kaçan fırsatı konuşuyor olacaktik. Bu arada aytek'ten sonra popüler bir basketbolcu ismi ogrendim; vesley. O da harikaydı gerçekten. Finalde yürekten başarılar.

8. Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki fenerbahcemizin gitti diye ümitlerimizin azaldığı maçı zor da olsa uzatmalarda çevirdiği ve kazanarak finale yükseldiği maç.

özellikle son çeyrekte bir ara bizimkiler fark 7 ye çıkınca panikle bomboş şutları sokamadılar. obradovic kalitesini konuşturdu ve yaptığı değişikliklerle farkı kapatarak tekrar maça ortak oldu. son 1 dakika içinde 4 sayılık farkı kapatıp uzatmaya götürmeyi başardık ve uzatmada bogdanovicin karakter koymasıyla maçı çok şükür kazandık.

türk basketbol tarihinin elde edilmiş en iyi başarısı olarak kayıtlara geçmiştir. rabbim işallah devamını da nasip etsin ve kupayı türkiyeye getirelim.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.