Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

13.02.2016 Mersin iy vs Galatasaray maçı

paylaş araştır

1. Saat 19.00 da başlayacak olan 21.hafta süper lig mücadelesidir.

Galatasaray ligden kopmuş gi gözükse de Avrupa potasının içinde kalması için mutlaka kazanması gerekiyor.mersin ise son dönemde aldığı pozitif sonuçlarla olumlu bir hava yakalamış durumda. Güzel geçmesini bekliyorum maçın.

2. ilk 11lerin

mersin iy: Muammer, Mitrovic, Mehmet Taş, Sadiku, Pedriel, Nurullah, Serkan, Eren, Vederson, Nakoulma, Tita.

GALATASARAY: Muslera, Denayer, Semih Chedjou, Carole, Selçuk, Donk, Podolski, Sneijder, Olcan, Umut

şeklinde olacağı mücadele.

3. galatasaray'ın 2-0 yenik ve 10 kişi sürdürdüğü mücadele. son 25 dakikada galatasaray'In işi çok zor.

4. Galatasaray'ın 2-1 yenilerek ligden iyice koptuğu ve Avrupa yarışında da yara aldığı maçtır.

Semih kırmızı kart gördü, diğer oyuncular da vasatı aşamadı.

5. 2-1 mersin idman yurdu'nun galibiyeti ile biten mücadele. bu sonuçla galatasaray hedef olarak uefa avrupa ligi'ni koymuş oldu. gerçi uefa'nın verdiği ceza nasıl uygulanacak onu da bilemiyoruz şimdilik.

6. galatasaray'ın 2000 ruhuna el fatiha dedirten, 2015-2016 sezonunundan duygusal kopuş yaşatan ve galatasaray taraftarının queresma'lı beşiktaş'ı desteklemesine vesile olan maçtır. maç sonrası 2-1 galip gelen mersin idman yurdu takımının teknik direktörünün beyan ettiği -bu takımdan gol yemememiz lazımdı- cümlesi, futbol literatürümüzde yerini almış olmalı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.