Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.11.2019 real madrid vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. şampiyonlar ligi 4.hafta mücadelesi olarak oynanacak olan maç. başlama saati 23,00.

2.  
    (Bkz: bir cisim yaklaşıyor)
  3. kaç yeriz acaba dediğim karşılaşma. hadi bi şaşırt bee

4. galatasarayın etkisiz futbolu ve real madridin sağının solunun belli olmaması sebepleri ile bir türlü neticesini kestiremediğim maç. Maçın ispanyada oynanacağı göz önünde bulundurulursa ev sahibi takımın kazanma ihtimali çok yüksek gibi görünüyor ancak tekrar ediyorum sağı solu belli olmuyor bu arkadaşların

5. real madridde james rodriguez,bale ve viniciusun forma giyemeyeceği açıklanan mücadele.

6. Real madriddin 7 dakikada 2-0 i buldugu mac. Oglum getirin ordan umit ozturku parator artistlik yapacak

7. 10.dakikada real madridin penaltisinin verilmedigi mac. Aha var a gidiyo..

8. Penaltinin verildigi mac. Yaw yok mu serkan cinar ali palabiyik getirin ordan acil.

9. 14.dakikada ramosun penalti goluyle 3-0 a gelen mac. Avrupa fatihine bak hele.

10. gs tv spikerinin 5 e razıydık şeklinde sunum yaptığı ve galatasarayın içler acısı halini ortaya koyan maç. ligde hakemler bi yere kadar ittiriyor. avrupaya gidince dımdızlak kalıyorsun işte.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.