Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.11.2018 pfdk sevkleri

paylaş araştır

1. geçtiğimiz hafta sonu oynanan ve başta Galatasaray-fenebahçe maçı olmak üzere tüm profesyonel maçlardaki disiplin olayları ile ilgili yapılan rutin sevklerdir.

galatasaraydan, mustafa cengiz,abdürrahim Albayrak,fatih terim,donk,ndiaye,rodrigues,hasan şaş,mariano,hande Sümertaş,eray sözen,uğur yıldız ve fahri yılmaz ; fenerbahçeden ise jailson ve soldado sevk edilmiştir.

2. hala serdar aziz ve belhandanın olmadığı sevklerdir.

3. Galatasarayın resmi siteden yaptığı açıklamalara ve fatih terim denen kişinin açıklamalarına istinaden bugün bir kez daha yapılan sevktir.

Tff uzun süredir tff olalı doğru işler yapmaktadır.

4. Genelde sevklerin Galatasaray olması ile fenerbahcelilerin daha çok sevindiği durum.

Şahsen oldum olası PFDK ya hiç guvenmedim güvenmem de sadece Galatasaray olup olmaması da değil Caner olayında da gördük Caner küfür etti verdiler cezayı sonra kimse almadı.

Şimdide sevmedikleri Fatih terime ceza verme derdindeler neymiş Schalke maçı sonrası açıklama yapmış eyvallah da koeman in anderlect maçından sonra yaptığı ne idi hala çözemedim..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.