Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.03.2020 beşiktaş vs ankaragücü maçı

paylaş araştır

1. şampiyonluk potasından kopmamaya çalışan beşiktaşın sahasında küme düşmeme mücadelesi veren ankaragücünü konuk edeceği maç. başlama saati 20,00

2. sanırım bu haftada yenileceğiz dediğim maçtır

sağolsun mustafa hoca faty olmadan oynayamıyor, ille onu sıkıştıracak aralarda bir yere

adamın yürüyüşü bile ofsayt, kabadıyı gibi yürüyor , biz bu adamı oynatıyoruz. hiç bir etkinliği yok bi faydası yok pas bile atamıyor yanındakine. zaten bi halta yarasa bursa bırakmazdı bunu

işin açığı zaten kalma şansımız mucizelere bağlı, çünkü kalan 10 maçın 6 tanesi ilk 7 de ki takımlar

keşke her hafta fenerle oynasak, onlar bize kıyamıyor yeniliyorlar(gülücük)

3. Ankaragücü'nden bir adet sürpriz beklediğim karşılaşma.

origi ile o Lüksemburglu bjk savunmasını madara edebilir

4. lüksemburglu yanındakine pas atmayı bi becerebilse o dediğini yapacak da işte onu beceremiyor bizimki

galibiyet şansımızın çok düşük olduğu bir maçtır

5. beşiktaşın farklı kazanmasını istediğim maçtır. gerçi gökhan gönül falan yokmuş sanırım.

6. beşiktaşın zar zor 2-1 kazandığı maçtır. ankaragücünün net penaltısı verilmemiş ve verilmediği gibi bir de sedat ağçaya sarı kart çıkmıştır.

7. Karşiiiimize küme kapısını sonuna kadar açan maç. Çıkamazsak beraberiz seneye.

8. Beşiktaş'ın zorla kazandığı maçtır.

Hakem ankaragucune el salladı resmen.

9. sedatın net penaltısını vermeyen arda kardeşler görevini layıkıyla yapmıştır

üzerine bir de utanmadan sedata kart göstermiştir

her hafta bir tane emek hırsızı çıkıp bu takımı doğruyor

en son sahaya indirecekler yine bizimkileri, ondan sonra ankaragücü taraftarı pis kavgacı diyorsunuz

hayır durduk yere delirmiyoruz yani

sene başından beri resmen yediniz bizi

büyükler kadar sesimizi çıkartmadığımızdan olsa gerek , onlar bi taç atışına bile bahane bulur hale geldi

bizim net penaltı verilmez bir de üzerine sarı kartı bizimkine veriyor, bjk kalecisi karius bile sedata neden kart yediğini anlamadım diyor

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.