1 2 3 4 5 6 7 8

bitcoin

paylaş araştır takip et
  ...
 1. Bazıları için öcüdür.

  Buna sebep olarak ponzi olduğu iddiası, saadet zinciri olduğu iddiası, jet Fadıl ya da tosuncuk vakası olduğu iddiası, teröristlerin ve kara paracıların kullandığı iddiası, biri sistemi kapatırsa ortada kalınacağı iddiası gibi birçok iddia duydum.

  Öcü olmadığını anlamak için bimden dost yoğurdu, kripto paralara entegre kredi kartlarımızdan alacağımız günleri beklemek herkesin kendi tercihinde.

  Kripto paraların öcü olmadığını 2014 yılından beri biliyorum, çünkü ilk o zaman tanıştım ve teknik altyapısını okuyup anladım. ancak finansal hayata ne şekilde sızabileceğini, mevcut finansal sistemde kendine ne şekilde yer edinebileceğini uzunca bir süredir takip ediyordum ve artık kripto paraların sınırsız üretilebilen banknot sistemini ortadan kaldıracağı bence kesinliğe kavuştu.

  2020 yılbaşında üç adet evim vardı, pandemi saçmalığını sistem değişiminin, çağ değişimin güçlü işareti olarak kabul ederek üçünü de hızlı bir şekilde satışa çıkardım. şu an kirada oturuyorum ve yatırımlarımı kriptolarda değerlendiriyorum, varın siz düşünün. hatta evlerimi satmakla da kalmadım. kariyer olarak zirve bir noktadan mesleğimi de bıraktım. Neslimi ağzında maskeler takılı zombilerin arasında yetiştirmektense baba ocağına, toprağıma döndüm.

  konu konuyu açar kripto paralar, pandemi, kısıtlamalar vs. içinde bulunduğumuz şartlar uzun uzun tartışılması konuşulması gereken konular ama konuşanlar da cahil yaftası yer. hadi bana eyvallah canı isteyen sistem değişiminin yaşandığını kendi işini robotlar yapmaya başladığı için işsiz kalınca ya da bimden dost yoğurdu kripto parayla ödeyerek alıncaya kadar anlamamakta direnir.

 2. ...

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam