1 2 3 4 5 6 7 8

En Beğenilen Entryler

 1. sevgilisiyle aynı evde yaşayan kız

  yaşayamadıkları hayatlara öykünerek debelenen tiplerin eziklendikleri için entri kastığı başlık.

  yazmayım dedim kaç gündür, baktım ki aynı başlığın erkek versiyonundan ziyade (beklendiği gibi) burada yoğunlaşmış salya akıtarak toplumsal mesaj verme yarışı.

  biri ayrılınca o...olur demiş, ("orospu" yazamayacak kadar da ahlaklı maaşallah)

  öteki empoze edilen avrupa kültürüne atmış suçu ve utanmadan yüzdelik oran vermiş, (he canım, he gülüm, zaten şu avrupada oluyo bunca tecavüz, çocuk tacizi, kadın tekmeleme, ensest, bütün mahalle tren durumları...yine de ikinci sayfaya kadar gerilemiş "batının ahlaksızlığı" goygoyu. bu biraz umut vermedi değil.)

  aileden saklandığına değinmiş bazısı...(ailesinden saklamadan yaşayan da o kadar çok halbuki. saklayan da zevk olsun, heyecan olsun diye saklamıyor elbet. yaptığının orospuluk sayılacağını bildiği için saklıyor olmasın sakın?

  yukarıdaki entri özetlemiş aslında: fakirse orospu olur evet. bu memlekette orospuluk fakir kadının işi ne de olsa. o çok sevdiğiniz dizilerdeki, o çok sevdiğiniz taptığınız başroldeki melek yüzlü o kadına yakışmaz o sıfat değil mi? rol kapmak için yönetmenlerin yatağına girse de orospu olmaz. zengine, para sıçana, nereden geldiği belli olmayan paralarla uçuk hayatlar yaşayanlara mübah sadece sevgilisiyle aynı evde yaşamak. değil mi? fakir olunca, senin mahallende oturan biri olunca, senle aynı üniversitede okuyunca orospu oluyor değil mi? üniversitede koridorda yanından geçerken ya da sınıfta yanındaki sırada otururken duyduğun parfüm kokusundan tahrik olup akşam olup da döndüğün o çorap kokulu yurt odanda veya dökülen kıllarından zeminin renginin değiştiği öğrenci evindeki banyonda, hayaliyle kendini tatmin ederken iyiydi değil mi? "ulan bu kızı da kimler götürüyo acaba" diye az düşünmedin sanki... sana bakmayınca orospu oldu aslında o kız. itiraf etsene...

  bir de entride durumu eleştirenlere laf eden troller mevcut. adam sabah akşam sırf uyuzluğuna, milletin sinirini kaşımak için mesai yapıyor şu sözlükte. entri yazana da orospu çocuğu demeye getiriyo utanmadan. ahlaksızlık karakteri olmuş tipler, ahlak üzerinden akılları sıra ayar vermeye kalkıyorlar. iki yüzlüsünüz, ahlaksızsınız. eziksiniz. savunduğunuz tek değer kaypaklık, yavşaklık. ezikliğinize kılıf etmişsiniz uyuz kokuşmuş, ahlak sandığınız o iğrenç düşmanlığınızı...

  nasılsa sildirirsiniz bu entriyi diye fazla uzatmak istemiyorum. buraya kadar zahmet edip okuduysanız mesele anlaşılmıştır zaten.

  batı tabiyyyaa batı yüzünden hepp bunlar...

  (Bkz: tercihli beyinsizlik)(Bkz: ahlak bozukluğu)
 2. entelektüeltürk

  Gitmekten sanırım vazgeçen yazar.

 3. küpeli erkekler

  küpeli kadından farklı olmayan normal bir insandır.

 4. izmir'e yapılması ylanlanan tüpgeçit

  izmir'e yapılması yalanlanmış tüpgeçit.

  size tüpgeçit müpgeçit yok demiş bizimki.

  helal sana başkan.

  (Bkz: yanlış açılan başlıklar)
 5. gereksiz yazarlar

  siyaseten kafası karışık, normalde de aklıyla arası olmayan, en az bir yazarın dahil olduğu küme.

  referandum döneminde yazılan entrilere bakanlar kim olduğunu şıp diye bulacaklardır.

  ayrıca daha önce başka nick kullanıp rezil rüsva olunca, yenilen pehlivan güreşe doymaz misali yeni nicklerle soluğu sözlükte almalarıyla bilinirler.

  her daim karakter yetmezliğine kurban giderler.

 6. sözlükte takılmaya bir süre ara vermek

  Klasik troll hareketleri

  He he deyip gecmek lazim

 7. diyalektik bakış açısı ve bilgi felsefesi

  1770-1831 yillari arasinda yasayan hegel in, 1818-1883 yillari arasinda yasayan marx in diyalektik görusunu duzelttigini ogrendigimiz baslik.

 8. fareyle fare olan bizden deyildir

  bir anda o kadar çok fare başlığı açıldı ki bu gözümden kaçmış. sanırım Sofi'den kasıt bendenizim. değilsem de yazmaya başladım bir defa, ilk ofsaytım olmaz n'apalım. (gülücük)

  şimdi efenim bence "fareyle fare olan bizden değildir" önermesi akıl karı değildir. neden olduğunu açıklayacağım;

  birincisi; siz farelerin neredeyse iki ayda bir doğum yaparak her batında 5-13 arasında yavruladığını bilmiyorsunuz sanırım. bu bir farenin bir yılda yaklaşık 30-78 fare üretmesi demek. tabi doğanlar da büyüyüp de çoğalma eylemine iştirak ederlerse oluşan koloninin büyüklüğünü hesap edin.

  ikincisi, hadi diyelim hümanist takılalım bu sevimli, minik mickey'lere dokunmayalım istedik;

  siz elbette bu hayvan türünün son derece istilacı bir özelliği olduğunu da hesaba katmamışsınızdır. Yiyecek içecekleri talan etmeleri bir yana, ısırma ve kemirme özellikleri ile insanlara ve eşyalara zarar vermeleri boyutlarının çok üzerindedir. Ayrıca bu kemirgenlerin bulaştırdığı pek çok ölümcül hastalık vardır.

  üçüncüsü, bu özelliklerini duymayanımız yoktur sanırım; kuyruklarının geçtiği her yerden geçebilen esnek bir vücuda sahiptirler. en küçük bir fırsatı değerlendirmekte tereddüt etmezler.

  tüm bu nedenlerden dolayı, fareyle fare olmayı bırakın fareyle kedi olmak mecburiyetimiz vardır. çünkü dünya kaynakları tüm canlı türlerinin kontrolsüzce çoğalabileceği ve faydalanabileceği sonsuzlukta değildir. insan türü kendine yaşam alanı açmak için türüne zarar verenleri makul seviyedelerde tutmak zorundadır. naçizane görüşüm efenim. (tebessüm)

 9. kuruyemiş paketinden fare kafası çıkması

  kafası hariç kısmını kim ne yaptı diye düşündürür.

 10. yemek yapan bulaşık yıkayan yerleri silip süpüren erkek

  bu kişi benimdir.

  Eğer ortaokuldan beri aileden uzakta eğitim görüp iş hayatına atıldıysan ve bulunduğun şehir ailene yüzlerce kilometre ötedeyse herşeyi paşa paşa yapmak durumunda olan erkektir.

  Ben bunları stres atıp kafa dağıtmak için yapıyorum orasıda işin ayrı bir boyutu elbette..

  Hatta görüyorum ve arttırıyorum.

  yemek yapıp bulaşık yıkayan yerleri silip süpüren ütü yapan ve kendi söküğünü diken şahsına münhasır kişiliğimdir..