1 2 3 4 5 6 7 8

En Beğenilen Entryler

 1. erdoğan ve bahçeli birlikte iyi salladı

  Adamın iktidar tapıcılığından, Stockholm sendromundan gözü nasıl döndüyse çıkan sonucu bile manipüle etme gereği duymuş.

  Abicim kimin neyi salladığı apaçık ortada. Külahını önüne alıp düşünmesi gerekenler mesajı aldı sesleri çıkmıyor. Bazıları da gelmiş sevinçten uyku tutmamış halde başlık açma derdine düşmüş. Rüyadan uyandıysan tabloya bak da gör. Kimin kimi salladığı, kimlerin çalkalanıp köpürdüğü ortada. Akepe seçmeni hala uyuyadursun, mesajı alanlar ıslak rüyalarından uyandılar. Eğer bu tarihten itibaren bir seçim yapılacaksa bazıları bu sonucu düşünüp adımını daha dikkatli atacak. Yüzde 65'lerde evet oranına iddiaya giren gerzeklerin at koşturacağı ülke değil burası artık. Ensesinde boza pişirecek milyonlar var karşılarında. En ufak bir hatada alaşağı olacaklarını bilmek yüzlerine bile yansıdı akşam. Şaşkınlıkları o kadar belliydi ki son dakika hilesine başvurmasalar unutulmayacak bir hezimet göreceklerdi ama delikanlılık bilmediklerinden sonuç böyle oldu.

  Ve tabi ki hayırlı olsun dedik hayırlı olacak elbet. Bu günden itibaren ilk seçime kadar dillerini törpüleyip hizaya gelmek zorunda kalacak olanlar kendileri. Dış politikada ve ekonomideki büyük sorunlara acilen çözüm üretmezlerse o yüzde 1 buçukluk fark var ya işte o fark uykularını kaçıracak bazılarının.

  Kısacası abicim hiç de öyle salladık çalkaladık hüpletip gümlettik zannetme seninkiler olayın farkında. Şimdiye kadarki başarılarını senin gibi seçmenlere borçlulardı ama artık deniz bitti. Siz de gerçekleri göreceksiniz. Burada yaptığınız trollük artık fayda sağlamayacak o açık ve net.

  Umulur ki tövbe edersiniz.

 2. muhalefetin referandum mazeretleri

  kanuna açık bir şekilde aykırı olarak mühürsüz oyların(dışarıdan çok rahat oy sokulabilecek anlamına geliyor anlayamayanlar için) kabul edilmesidir.

  yalnız bu mazeret değil, delildir bildiğin.

  iktidarı sevmem ama, kararsızım da diyenler son güne kadar sanırım güce ihtiyaç duyuyorlar şu aşamada.

 3. hayır diyenlere gavur ve kafir denmesi

  haçlı ittifakının Suriye'ye müdahale etmesini İsrail ile birlikte hunharca alkışlayanların dil sürçmesi şeklinde ifade ettiği söylem.

 4. dava açan hanımefendiyi eve bekliyorum

  fetönün intihar timinden olan Zekeriya Öz'e daha önceleri tatil ısmarlayan ali Ağaoğlu açıklaması.

 5. 10.04.2017 idlib kimyasal saldırısı

  esad'ın gücü eline aldığı, bir çok ülkenin kendisini tanıdığı zamanlarda böyle saldırıların olması bir bana mı ilginç geliyor?

  yani esad, tam bir moron, ölümünü mü istiyor kendisinin?

  yoksa abd ve batı daha önce çok fazlaca yaptığı gibi birilerini mi kandırıyor?

  sanırım, ikinci şıkkın doğru olduğu saldırı iddiası.

  hayır, en fazla tepki gösteren bu saldırılara da şaka gibi ama İsrail, evet Filistinlileri çoluk çocuk demeden işkenceden geçiren İsrail.

 6. gavura vurur gibi evet mührü basan gurbetçi

  gavur topraklarda gavurlara hizmet ederek para kazanan gurbetçidir.

  gavurlara hizmet etmek yerine, güzel mi güzel özel mi özel yurduna dönmemesi ilginçtir.

 7. belçika'nın evetçileri vatandaşlıktan atma isteği

  Osmanlı'yı canlandırma hayalinden uyanamayanlar ve Haçlı zihniyetiyle olayı anlamaya çalışanları gördüğümüz başlık.

  Üstelik Hollanda'daki protestolarda hapse atılmaktan korkan "Osmanlı torunu" vatandaşımıza diğer bir "Osmanlı torunu"nun söylediği "saçmalama oğlum burası Türkiye mi" lafı hala kulaklarımızdayken...

  İki yüzlü insanların ülkesi burası çünkü. Hak bilmez, hukuk bilmez, demokratik kazanımlardan bihaber, köyünde inek sağıp kahvede pişbirik oynarken, acından nefesi kokarken, insani şartlarda çalışıp kazanabileceği Avrupa ülkelerinin kapısında vasıfsız işçi olmak için çalmadık kapı bırakmayan, işleri halledince soluğu o özgür, çalışana hakkını bitamam veren, sosyal devlet mekanizmasının en az aksamayla işlediği dünyada örnek gösterilen bir ülkede alan yurdum insanının kendisine bu şartları sağlayan kazanımları anlayıp sindiremeden (bazılarının da anladığı halde sırf domuzluğuna anlamazdan geldiği ortadayken) ağzıyla hacet gidermesi üzerine o demokratik devletlerden gelen insanı tepkidir bu. Ya ne olacağıdı?

  Orada sosyal demokratlara oy verirler, burada faşizan özentili emek düşmanı partiye. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Sonra da utanmadan gelir bir de buradaki sistemi desteklerler. Tarih böyle bir riyakarlık görmemiştir. Sana o özgürce yaşayıp nefes aldığın Avrupa ülkesindeki hakları dinci, faşist, gerici partiler mi verdi sanıyorsun? Onlar mı bu kazanımları sağladı sana yoksa sosyal demokrat veya halkçı partiler mi?

  Hem orada bu imkanlardan bolca faydalanacaksın hem de gelip benim ülkemde sırf Allah kitap dilinden düşmüyor diye malum partiye oy vereceksin ve benim geleceğimi karartacak sistem değişikliğine sebep olacaksın. Yok öyle yağma.

  Madem o kadar güzel bu sistem bırakın gelin buraya. Kalkın Hollanda dan Norveç'ten İsveç İsviçre'den Almanya dan gelin burada, o çok sevdiğiniz liderinizle beraber yaşayın. Bırakın oradaki maaşınızı, işinizi, alacaklarınızı oranın milleti alsın. O sevmediğiniz Haçlıların ülkesinde ne işiniz var çok dinibütün müslğman kardeşlerim?

  kendi ülkelerinde kalsınlar onlar. Siz buraya gelin hadi. Yedi mi? Yemedi dimi?

  Ahlaksızlar sizi... Kendi ahlaksızlıklarına bakmadan bir de elin adamına ahlaksız derler.

  Fesuphanallah.. la havle...

 8. erdoğan ve bahçeli birlikte iyi salladı

  Bırak seçimde beraber sallamayı,mhp seçmeni başkanını sallamamış.Neredeyse yarı yarıyayken durum bu başlık pek saçma olmuş. Pek te zafer değil yani,anlayana.

 9. erdoğan ve bahçeli birlikte iyi salladı

  kardeş sen ikna olmamıştın hani referandum için, şimdi bakıyorum da aktrollerden daha sıkı çalışıyorsun. sana verilen görev kararsız gibi gözüküp de kararsızları mı etkilemekti yoksa? hayret, hiç anlamadık da.

  tanım: bir adet aktroll başlığı.

 10. evet kampanyası çok zor şartlar altında yapıldı

  Sizin yüzünüzden cehennemde yanamicaz, bize yer kalmadi.bu kadar ikiyüzlü , alayci , ifiraci bir aciklama olabilir mi, herseyde nedir bu magduru oynama hastaligi.bir kez olsun dik olun dürüst olun.

  Akp sacmasi