1 2 3 4 5 6 7 8

ssszmzh

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

13 entry 4 konu hiç puanı yok
15.01.2015 23:30 son işlem tarihi takip etme takip et

ölüm

hayatımızdan ne kadar uzaklaştırılmaya çalışılsa da gelip gündemimizin orta yerine oturan gerçekliktir. madalyonun bir yüzü hayat ise diğer yüzü ölümdür. hatırlamakta ve hatırlatmakta yarar vardır.

14.01.2015 21:26
 1. kahramanmaraş

  46 plakalı ilimiz. akdeniz bölgesinde yer alır.

   
 2. karaman

  70 plakalı ilimiz. iç anadolu bölgesinin güneyinde yer alır. 1989 yılında konya'dan ayrılıp il olmuştur. koyunu ile bilinse de ekonomisi büyük oranda bisküvi üretimine dayanır.

   
 3. yazmak

  duygu ve düşücelerin semboller aracılığıyla görünür kılınması eylemidir. kimileri için konuşmaktan daha kolay bir ifade biçimidir.

   
 4. ibrahim tenekeci

  1970 kastamonu doğumlu şair ve yazar. kırkayak, kırklar gibi dergileri çıkaran şair şu anda itibar dergisi'ni çıkarıyor. uzun bir dönem milli gazete'de sürdürdüğü yazarlık hayatına ise yeni şafak'ta devam ediyor.

   
 5. Özgürlük

  bir yere ve bir şeye bağlanmayı gerektirir. örneğin dünyada gönlümüzce yani özgürce gezip dolaşabilmemiz için yer çekimine tabi olmalıyz. değilse istediğimiz yere değil savrulduğumuz yere gideriz. dünyadan ayrılmak için de yer çekimini yenmemiz yani yine sebeplere sarılmamız gerekir. özgürlük, bağlanmaktır.