1 2 3 4 5 6 7 8

paranoksan

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

8 entry hiç konu açmadı 5 puan
02.06.2021 00:47 son işlem tarihi takip etme takip et

En soğuk espriler

duyunca insanın kanının çekildiği türde kötü espriler ama bazen boşluğuma gelip güldürdükleri de oluyor.

15.04.2021 18:45
 1. sokağa çıkma yasağı

  iki ucu boklu değnek. olsa dert, olmasa dert.

  her ne kadar ihtiyacımız olsa da hem insanlar bunaldı hem esnaf bitti. o yüzden bence kaldırılması daha iyi oldu. çünkü yasak boyunca teste ve aşıya ağırlık verilmezse hiçbir anlamı olmuyor. yine sar başa oluyor.

  aşı istiyoruz, aşı.

   
 2. kitap yazmak

  hayallerimden biridir.

  icraata geçtikten sonra sandığımdan çok daha zor olduğunu anladım. öykü, şiir, deneme türünde yazdığım pek çok yazı var ama hiç roman yazmadım, yazamadım aslında. başlangıçta kafamda her şey çok güzel görünürken biraz yazdıktan sonra hepsi çöpe gidiyor. yazdıklarımı bir türlü beğenemiyorum.

  yazma kısmını tamamladıktan sonra bir de bastırma kısmı vardır ki o belki de daha zor. yayınevlerini kapı kapı gezip bir tanesine kabul ettirmen lazım. aslında ben bastırma kısmını pek düşünmüyorum. şu an zaten halihazırda yazılarımı fullsepp diye bir site üzerinden paylaşıyorum. hem zahmetsiz hem de kazanç anlamında gayet avantajlı. sattıklarınızdan yüzde 95, ayrıca reklamlardan da yüzde 70 kazanıyorsunuz. şu an yazmaya devam ettiğim bir kitabım var. şayet onu tamamlayabilirsem onu da aynı site üzerinden satışa koymayı istiyorum. diğer hayalim de bu.

   
 3. tırnak içinde söylüyorum

  bende pis yedili dizisindeki tiki kızla özdeşleşmiş olan ifade. ellerle de tırnak işareti yapılır. aşırı sinir bozucu. bir dönem çok popülerdi. şimdi bitti neyseki.

   
 4. En soğuk espriler

  duyunca insanın kanının çekildiği türde kötü espriler ama bazen boşluğuma gelip güldürdükleri de oluyor.

   
 5. filyasyon

  test için eve geldiklerinde kendimi bilim kurgu filminde gibi hissetmiştim. sanki içinde insan yok gibi görünüyorlar. ayrıca görüldükleri anda mahallelinin merak kesilmesini sağlayan ekiptir.