1 2 3 4 5 6 7 8

Morfoo

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

360 entry 43 konu 1,783 puan
14.05.2021 18:42 son işlem tarihi takip etme takip et

lamy

dolmakalem sevenlerin ya da ilgi duyanların giriş kalemi olarak belki de ilk edindikleri alman kalem markası. sadece dolmakalem olmamakla birlikte; mürekkep, defter, roller kalem gibi farklı türde ürünleri de yer almaktadır. rengarenk ve farklı tasarımı ile kartuşlu sistemde standardın biraz dışına çıkmış olsa da seveni olduğu kadar sevmeyeni de vardır. fakat 2000 modeli klasikleşmiş ve neredeyse herkesin sahip olmak isteyeceği tarzda bir dolmakalemdir. vista modelini çok da severek kullandığım söylenemez. hatta bu markadan bir dolmakalemim bir de hediye mürekkebim var. mürekkeplerini de ayrıca kuru buluyorum.

05.04.2021 22:11
 1. trt müzik

  İzlemeyi en çok sevdiğim kanallardan biri. Özellikle nostalji kuşaklarına bayılıyorum. Şimdi ise bayram hatırası programı ile eskileri yad ediyor. Eskiye neden bu denli takık olduğumu bir defa daha anladım, nerede o eski bayramlar dedirtiyor resmen.

   
 2. at arabası

  Aklıma mahalle arasında züccaciye satan dedeyi getiren başlık. Tencere tava satardı at arabasında. Bir zamanların ayaklı dükkanı.

   
 3. başlık altında ayar vermek

  Sevmiyorum bunu fakat burada çok fazla yapılmak durumunda olunuyor ne yazık ki. Belki mantıklı bir şekilde insan düşüncelerini açıklayabilir, bunu anlarım ama söylediğim ya da ifade ettiğim bir şey üzerinden hakarete uğramak hiç hoş olmuyor. Herkesin buna tepkisiz kalmalsı da cabası. Aman ali rıza bey modu her an her yerde var. Ya da ben çok üzerime alınıyorum kim bilir. Fakat hiç tanımadığın biri tarafından hakarete uğradı mı insan aynı şekilde kendisine iade etmek istiyorum. Yoksa ben de başka bir başlık altında hakaretvari yazabilirim ama karakter meselesi elbet.

   
 4. el öpenlerin çok olsun

  Kimse kimsenin elini öpmesin. Saygı yaştan değil karakterden geliyor. Ve saygı göstermenin yolu da bu olmamalı artık.

   
 5. kaale almamak

  Bir inana verilecek en güzel cevap, tepkisilizlik, yok saymak, görmezden gelmek.