1 2 3 4 5 6 7 8

hacı naber ya 553

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

19 entry 5 konu hiç puanı yok
16.01.2016 00:32 son işlem tarihi takip etme takip et

polis memuru

Vikipedi'ye göre Emniyet Genel Müdürlüğü'nde en alt polis rütbesidir.

15.01.2016 23:33
 1. 20 cm'yi yutan kadın

  ölçü birimlerinin de nesneler gibi yenilebildiğini gösterir. misal bi arkadaş var, günde üç öğün 30 derece yiyor.

   
 2. geleceğin bölümü

  çeşitli dost meclislerinde, haber sitelerinde, televizyon eğitim programlarında yakın zamanda çok gelir sağlayacağı, gözde olacağı iddia edilen üniversite bölümleri için söylenen söz. çok samimi söylüyorum bir bölüm için bu ifade kullanılıyorsa, o bölümü aklınızdan silin. başladıysanız yol yakınken bırakın.

  tekstil mühendisliği, gıda mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği gibi bölümler bu tür gazlara gelip yıllarını heder eden nice öğrencilerle doludur.

   
 3. ukrayna

  rusya ile avrupa'nın arasına sıkışmış, siyasi çalkantıları bitmek bilmeyen; ne komünist kalabilmiş ne de kapitalizme tam olarak ayak uydurabilmiş güzel ülke. sigara, alkol ve et oldukça ucuzdur. et demişken, her türlüsü.

   
 4. polis memuru maaşı

  an itibariyle batıda görev yapan, bekar, yeni başlayan kısacası en düşük maaşı alan bir polis memuru için 3050 liranın üzerindedir. emniyet hizmetleri sınıfına verilecek yeni zamlarla önümüzdeki şubat ayında batıda görev yapan en düşük maaşı alan polis memuru 3300 lira civarı maaş alacaktır.

  doğuda görev yapanlar için bu maaşlara terör tazminatı eklenir. misal hatay'da görev yapan bir polis memuru bahsedilen maaşa ek olarak yaklaşık 650 lira da terör tazminatı alır.

   
 5. polis memuru

  Vikipedi'ye göre Emniyet Genel Müdürlüğü'nde en alt polis rütbesidir.