1 2 3 4 5 6 7 8

FiratnL

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

10 entry 3 konu hiç puanı yok
12.07.2023 04:05 son işlem tarihi takip etme takip et

uzakdoğulular ve hindistanlılar

İnternet işlerinin (tasarım, web, uygulama vs.) piyasasını katlederler. İnternet aleminin bitpazarı olan piyasayı oluşturdular.

06.10.2022 16:32
 1. öğretmen maaşları

  iki öğretmenin merhaba nasılsından 2 dakika sonra gelmek zorunda kaldığı konu:

  öğretmen maaşlarından memnun musunuz? şu güzide ekonomimize ne kadar olmalı?

   
 2. yazılı soruları

  Eğitim sistemimizin köşe taşı yazılı soruları. Eğitim öğretim yılının başından sonuna kadar farklı zaman dilimlerinde öğretmenler tarafından uygulanmaktadır. Daha önce üç olan bazı yazılı sınavlar MEB tarafından 2'ye düşürülmüştür. Sebebini asla anlayamayacağım.

   
 3. eğitim öğretim ödeneği

  Her sene eğitim öğretim yılının başında öğretmene yatması gerekirken ücret. Eğitim öğretim başladıktan yaklaşık 1 ay sonra yatan, ne zaman yatacağı asla bilinmeyen. Ülkedeki enflasyonu yok sayan her sene 50-100 lira artış gösteren, artık eğitim öğretim ödeneği olmaktan ziyade harçlık görevini gören, tatmasa da bir yokluk hissiyatı yaratmayacak olan ödenek-cik.

   
 4. lc waikiki

  Birkaç kez Taksimdeki yerlerinde girdiğim ve aldığım pantolonu sıradaki kalabalıktan dolayı almadan çıktığım ve internetten siparişini verdiğim marka. Sürekli bir Arap müşteri yoğunluğu vardır içeride.

   
 5. araba almanın ev almaktan daha zor hale gelmesi

  Buna neyin sebep olduğunu bildiğimiz durum. Sıfır araba almak orta sınıf için dahi hayal oldu. Dövizin ve ÖTV'nin düşmediği seçeneklerin tamamında daha beterlerine hazırız.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam