1 2 3 4 5 6 7 8

cezerye33

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

9 entry 2 konu hiç puanı yok
11.07.2015 23:12 son işlem tarihi takip etme takip et

survivor all star

Bir mersinli olarak tiksindğim Turabinin oyunu kazandığı yarışma. . .Zaten gereksiz yarışma . . .

04.07.2015 15:52
 1. breathe right

  Özellikle nefes almakta zorlanan insanlar için üretilmiş harika burun bandı. Yapışkan yüzeyi sayesinde burnunuzun her iki tarafından bulunan burun kanallarını açarak rahat sorunsuz nefes almanızı ve horlamayı önlemekte. . .Uzun zamandır kullanmaktayım ve gerçekten de faydasını gördüm. . .Ayrıca ılac ıcermemesı bu konu da burun spreylerının bır adım onune gecmekte. . .

   
 2. müslüm gürses

  Şarkılarının içerisinde birden fazla anlam taşıyan ve izlediğim birçok türk filminde süper film müziklerine imza atmış büyük şahsiyet. Özledik be baba

   
 3. yara bandı

  Babet sezonunun açılması ile raflarda fazlası ile yerini alan sağlık şeysi.

   
 4. yeni tanıştığın birine hemen burcunu sormak

  Benim gibi insanların sıkışan sohbet ortamında kullandıkları bir durumdur. Fakat hayatlarını buna göre yöneten insanlar olduğu da aşikar.

  Senin burcun ne sorusundan sonra bilimum sitelere girip -haa ben yengeç o ikizler sonumuz b*k yolu- vs fazlaca olabildiği durum.

   
 5. Gittigidiyor.com

  Bir satıcı olarak artık kar ettirmeyen hatta zarara sokan site.Örnek vermek gerekirse benim gibi özellikle temiz 2. el ya da sıfır nadir bulunan ürün satan insanlar için dükkan açmak karlı degıl fakat tek satıs ılanı acıp bunu lısteleme,vitrin vs gibi ücretlerini ödemek, ayrıca gg'nin alışverişlerinizden %10 a kadar komisyon kesmesi, kargo ücretlerinin genellikle tarafımca ödenmesi vs. derken iyiden iyiye zarara sokan durumdur. Kullanıcı beğenir alır ürünü 10 gün kullanır sonra hop der iade yapar gidiş-dönüş kargo ücreti mi deseniz gg ye ödediğiniz ücretler mi deseniz. . .

  Kabak tadı vermeye başlayan site. . .

  Ek olarak son zamanlar da Maliye tarafından satıcıları incelemeye alınmış site. Özellikle fiş yada fatura kesilmeyen kullanıcıların işlemleri incelenerek büyük oranda vergi cezaları yaratılmış. Hayırlısı be gülüm. . .