1 2 3 4 5 6 7 8

türkiye ölse kesin cennete gider

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fani bedenlerin gideceği varsayılan mekanlardan biri olan cennete,eğer ülkeler düşünülse hangi ülke giderdi sorusunun cevabıdır.

  2015'te açıklanan rakamlara göre yanlış hatırlamıyorsam 8 milyar dolar harcamışız suriyeli vatansız kabile mensuplarına.sonra bu vatansız kabile mensubu it sürüleri kalkıp konya'daki esnafımıza saldırdılar ama olsun biz ülkece cennete gitmeye niyetliyiz.

  gazzeye olan ablukayı da kısmen kaldırdık ve filistindeki kabile mensuplarına da el uzattık.aman ne güzel.benim kendi ülkemde herkesin karnı tok,keyfi gıcır.kalkmış bunun havasını yapıyoruz.neymiş arapların liderliğiymiş.hangi arapların? ermeni soykırımını destekleyen yaser arafatın çocuklarına,barzaniye ve kürdistana yeşil ışık açan bu yaser arafatın torunlarına çocuklarına bizim müslümanlar kalkıp yardım edecekmiş.

  siz kendi insanlarınıza önce bir yardım edin.ihh denen insani yardım vakfı o yardım malzemelerini alacak paraları nerden buluyor merak ediyorum doğrusu? siz önce kendi yakın komşularınızı kendi yurttaşlarınızın karnını doyurup bizler için bir şey yapın bence.araplar için değil...

  araplar değil midir kendi topraklarını parayla satanlar.arap..arap...arap...tersten okuyun bakıyım ne göreceksiniz.

  para..para..para

   
 2. kesinlik ibaresi ne kadar doğrudur acaba dedirten konu. türkiye değil başka bir ülke taliptir belki.

  geri dön mülteci belası sayesinde cennete gider mi bilinmez; onlar geldi ülkemize, beraberinde de canlı bombalar.. sınırları fütursuzca açtık ve cezasını çekiyoruz. halbuki temkinli davranmamız gerekiyordu, sonuçta terör ile sınanan bir ülkeyiz. niye başka ülkeler cennete gitmek için bu kadar hevesli değiller, onlar istemez mi bu güzel yere gitmek.

  kendi vatandaşını koruyamaz hale geldi, bu vatan hainleri sayesinde. kendi ülkesine savunmaktan aciz insanlar, bizim tepemizde paşalar gibi yaşıyorlar.

  vatan sevgisi imandandır, sözünü suriyeli müslümanlar bilmiyorlar galiba!

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.