1 2 3 4 5 6 7 8

tospiş

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. En vital hatası zır delinin birini dost edinmektir, evet

   
 2. tütün kolanyası ile ayrı düşünemeyeceğim sevimli üyelerdendir kendisi

   
 3. pardon kolonya :)

   
 4. Kaleminin gücünü sevdiği, Dicle Vadi'sinin görüp görebileceği en katmerli (katmeri görünce aklına yağlı ekmek düştüğüne yemin edebilirim, ispatlayamam) deli olan arkadaşı tarafından sınanan mağdur üyedir. Vefakat "d...dir ne yapsa yeridir" diyerek hoşgörüde bir dünya markası olmuştur. Kendisine hunili yakıştırması yapılması ise tümüyle cağnım saçlarını kıskanan dış minnakların oyunudur .

   
 5. Online toplantı sırasında sürekli bekletilen ve bu süreçte hepsini ezip salça yapmak isteyen ama minnoş kalbi elvermediği için sadece ekranı kapatan kişidir.

   
 6. minnoş kalp çokomellidir editcim

   
 7. Tütüne kurularak başladığı okumayı yüzünde gülümseme ile bitirendir. İyi ki var bu tüto diyendir. Tüto olmasa zırdelilik makamı ona kalacaktır . Terlik mezili ile ilgili çalışmalar sürmekte olup , torununu tütünün omzuna kusturacaktır, ever. Bebek kusmuğu çok tatlıdır tabii ki.

   
 8. Konuyu açan kullanıcı yüzünden toplantılarının en lüzumsuz anlarında gülerek yakalanmasını "işime aşığım, o da bana boş değil" diye açıklamak zorunda kalandır. O güldüren yok mu... Onu da Allah çokça güldürsün

   
 9. Buraya ilk geldiğim dönemlerde tanıştık.. Yozgat'ın gülü şaka şaka:) kötü hissettiğim dönemlerde bir mesajıyla yüzümü güldüren kadın:) iyiki tanıdım seni can arkadaşım:)

   
 10. Hiçbir şey olmadıysa bile bir şey olabilecek bir ülkede yaşadığını bilen kullanıcıdır, bir de roller kalem kullanan. Gülmesi mesele değildir de delinin birinin sürekli kendisine sataşması meseledir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam