1 2 3 4 5 6 7 8

suriyelilerin Türkiye'de mutlu ve kalıcı olmaları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Türkiye vatandaşı olarak sahip olmadığım hakların kendilerine bahşetmeleri sonucu yağ ve balda olan ellerin, güle güle demeleri beklenirken; suriyelilerin yayılmacı politikaları ile "daha karpuz keseceğiz" moduna girmeleri durumdur.

   
 2. ekmek elden su gölden yaşamalarından mütevellit oluşan durum...bir ülke düşünün kendi halkı aç,işsiz ama onlar bazı çıkarlar uğruna bazılarına yağ çekmek adına kendi halkını görmemezlikten gelip başka milletlere sahip çıkıyorlar...çoğuna vatandaşlık verip oy kullanmalarını sağlamak gibi küçük düşünceleriyle kendi ülkelerini mahvediyorlar...milyonlarca suriyeliye bakan devlet herhangi bir felakette ilk iş olarak halkına hesap numarası dağıtıp bağış istiyor...gerçekten durumumuz içler acısı ama anlayabilene...

   
 3. git diyenin olmadığı bir ülkeden gidip ne yapacaklar, mutlu mesut çoğalırlar. yakındır nüfusları da bizden fazla olur, azınlık durumuna düşeriz. ondan pis türkler gidin ülkemizden demeye başlar. şimdilik fazla ses etmeseler de, edecekleri günlerde gelecek.

  ekmek elden su gölden olunca.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.