1 2 3 4 5 6 7 8

sözlükten istekler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sevgili sözlük, mesai saatleri dışında nete mobilden giriyorum. memurlar.net'in mobil versiyonu şu anda sözlük için yetersiz olduğundan masaüstü sürümünü kullanmak zorunda kalıyoruz. bu nedenle de her başlığa tıkladığımda koca sayfa yeniden yükleniyor. sağ framedeki reklam, üst bannerdaki reklam ve sol frame tamamen yenileniyor. her tıklamada da farklı reklam yüklendiği için sayfa çok zor açılıyor. bu yüzden de akşamları sözlüğü takip etmek sıkıcı, yorucu ve çekilmez oluyor.

  yani sözümün özü şudur ki sözlük memurlar.net reklamlarından bağımsız olsa hadi bu zor görünüyor kabul ediyorum ama en azından sol framede yaptığım tıklamalarda bütün sayfa yenilenmese olmaz mı.

  tanım: yazarların sözlükten talep ettikleri eylemler bütünü.

   
  (Bkz: sözlük moderatörlerine tavsiyeler)
 2. bazı başlıklara arama yaparak ulaşamıyoruz. mesela "iskender pala" başlığını açmak istiyorum. yazıyorum başlığı kaydet dediğimde hata veriyor. "ıskender pala" başlığı var ama aramada çıkmıyor. gidip bakınızını bulabilirsek ulaşıyoruz.

  bir de dün pasty55 için başlık açtım arama da görünüyor ama tıkladığımızda hata veriyor. sanırım daha önce de açılmış bir başlıktı. dün aramada göremeyince tekrar açmıştım. şimdi aramada var ama başlık gelmiyor.

  lütfen bunlarla ilgilenir misin sözlük.

   
 3. bütün bakınızlar altta değil de cümle içinde, istediğimiz yerde dursa tam süper olacak sözlük. Mesela bir diziden bahsediyoruz. entryde oyuncular hakkında bir şey yazıyoruz. oyumcuların isimlerini yazdığımız yere bkz vermek istiyorum olmuyor. Sonra alta bkz veriyoruz ve entry boşuna kalabalıklaşıyor. Hem göz yoruyor hem de tepki alıyor. Bilmem anlatanildim mi sözlük.

   
  (Bkz: sözlük moderatörlerine tavsiyeler)
 4. Şu puanlama olayını sevmedim kaldırılmasını istiyorum kategorize edilmekten hoşlanmadım gereksiz bkz: ve beğenmedimlerin müsebbibi olarak görüyorum olayı keyfilikten çıkarıyo ve gereksiz konular ve(ç)alıntı Entryler kaliteyi düşürüyo

   
 5. #10a2 nolu entryde belirtilen isteğin moderatörlerce ciddiye alınmasını umduğum başlık.

   
 6. şikayetçiyim butonunu kullanmak istiyorum sözlük ama bana seçenek sunma ben kendim yazayım neden şikayetçi olduğumu. mesela başlık içinde iki tane aynı entry var. aynı derken birebir aynı. 2 nolu entryde sadece bkz. verilmiş sonra 6 nolu entryde aynı bkz hiç bir ekleme yapılmadan yine verilmiş. bunu nasıl şikayet edeceğimi bilmiyorum destek istiyorum sözlük.

   
  (Bkz: sözlük moderatörlerine tavsiyeler)(Bkz: şikayetçiyim butonu)
 7. sevgili sözlük farkındayım senden çok şey istiyorum ama emin ol sırf senin iyiliğin için. kendim için değil valla.

  bugünkü ilk isteğimi şu şekilde anlatayım. sözlüğü okurken bir başlıkta kendi entryme denk geldim ve eklemek yapmak istedim. ama başlık içinde kendi entryime ekleme yapamıyorum. silebiliyorum ama ekleme yapamıyorum sözlük. bu ne yaman çelişkidir. sonra iş güç edip benim sayfam bölümüne girdim. ordan yazdığım o entryi bulmak tam 5 dakikamı aldı. bu da ayrı bir isteğin söz konusu olacaktır peşinen söyleyim.

  sözün özü şudurki sözlük başlık içinde de kendi entryime ekleme yapabilmeliyim.

   
  (Bkz: sözlük moderatörlerine tavsiyeler)
 8. geçen ay sonu ''.com'' ile biten bir başlık açtığımda başlığım reklam içerdiği gerekçesi öne sürülerek silinmişti. herkese ayrı muamele mi yapılıyor bunu öğrenmek istiyorum ya da bu konudaki fikriniz değişti mi bunu öğrenmek istiyorum sözlük.

   
 9. tüm konuları alfabetik sıraya göre bulabileceğimiz bir buton. bu sayede benzer içerikte konu açılmasının kısmen de olsa önüne geçilmiş olunabilir. ayrıca sol frame'da 1. kısım sadece en çok entry girilen konulara ayrılabilir. bu sayede çok entry girilen bir konu güncelliğini kaybetmez.

   
 10. Arama özelliğinin yeniden düzenlenmesi gerekiyor.

   
  (Bkz: tavsiye)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.