1 2 3 4 5 6 7 8

sözlük kuralları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlükte yazan yazarların uyması gereken kurallardır

   
 2. çoğunlukla teoride kalan kurallardır.

   
 3. şubat ile mart ayını karşılaştırınca "demek ki kutsal gibi görünen cümlelerde de eksikler olabiliyormuş, bu eksiklikler zamanla giderildikçe verim de artacaktır" diye düşündüren konu.

   
 4. kimileri tarafından çok da önemsenmeyen, uyulmadığı takdirde çaylaklıkla son bulacak olan kurallardır. sözlüğün düzeni ve sağlıklı işleyebilmesi için gereklidir, dikkate alınmalıdır.

   
 5. yav arkadaş biraz sitemkar olacak ama her imla hatasında da konu silinmezki yani. madem yanlış düzeltip yayınlayın o zaman, biz o kadar emek verip yazalım adamlar o yanlış bu yanlış deyip silsinler böyle de olmaz ki dediğim olaylar silsilesidir.

   
 6. Bir yazıp bin okumaya iten kurallar bütünlüğü.Kuralların olmasına karşı değiliz elbette olsun.Ama çok sert değil mi sevgili sözlük?Yaratıcılığımıza ket vurduğunu düşünmeden edemiyorum.

   
 7. Sözlükte, kaliteli bilgi paylaşımının tesis edilmesi adına uyulması gereken kuralların bütünüdür...

   
 8. sözlüğün kalitesini arttırırken; yazarların yaratıcılığına engel olan kurallardır.

   
 9. kimi konularda biraz daha esnekliğin sağlanması gerektiğini düşündüren kurallardır.

  burda belli yaşın üzerinde insanlar paylaşım yaptığına göre "genel izleyici kitlesi "modundan çıkmak hareketliliği artıracaktır.en azından "7+" olsun der susarım-smiley-

   
 10. hala kavrayamadığım kurallardır. spontane yazıyorum arada idalin üç noktası şeklinde bir görüntü ile karşılaşınca yazdığım entry okuyorum. (gülücük)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam