1 2 3 4 5 6 7 8

sil baştan kaynanam

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Yapımcılığını Nasipse Olur filmiyle adını duyuran Vahdet Erdoğan'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çocuklar Duymasın dizisinin de yönetmeni olan Raşit Çelikezer'in oturduğu Alper Saldıran, Algı Eke, Zeynep Eronat, Asuman Dabak, Yeşim Dalgıçer, Ünal Yeter, Gökçe Özyol, Derya Şen gibi isimlerin oynadığı sinema filmi. Önümüzdeki aylarda vizyona girecek.

   
 2. 9 aralık'ta vizyona gireceği duyurulan, yapımcılığını nasipse olur filminin de yapımcısı olan vahdet erdoğan'ın üstlendiği, senaryosunu barış başar?ın yazdığı, yönetmenliği ise çocuklar duymasın dizisinin de yönetmeni olan raşit çelikezer?in yaptığı sinema filmi. filmin kadrosunda ise alper saldıran, algı eke, zeynep eronat, asuman dabak, yeşim dalgıçer, ünal yeter, gökçe özyol, derya şen gibi isimler yer alıyor.

   
 3. 9 aralık'ta vizyona gireceği duyurulan, yapımcılığını nasipse olur filminin de yapımcısı olan vahdet erdoğan'ın üstlendiği, senaryosunu barış başar?ın yazdığı, yönetmenliği ise çocuklar duymasın dizisinin de yönetmeni olan raşit çelikezer?in yaptığı sinema filmi. filmin kadrosunda ise alper saldıran, algı eke, zeynep eronat, asuman dabak, yeşim dalgıçer, ünal yeter, gökçe özyol, derya şen gibi isimler yer alıyor.

  heyecanla bekliyorum, yıllar sonra ilk defa sinemaya gideceğim.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.