1 2 3 4 5 6 7 8

sibel can

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fantezi müzik şarkıcısı.

   
 2. oryantallikten şarkıcılığa geçmiş güzelliğiyle dikkat çeken sanatçı. fazla kilolarıyla başı derttedir, niyedir bilinmez kilolarını bir türlü veremiyor. kış masalı parçasını güzel sesi ve yorumuyla dinnettirir.

   
 3. her nedendir bilinmez konuşması , gülüşü hareketleri hep yapmacık gelen şarkıcı. sahnede yaptığı garip dans, devamlı etrafa gülücükler dağıtması ve iyilik meleği halleri daha da gıcık olmaya sebebiyet verir. miami gayrimenkulleri ile de tanınan kişidir.

   
 4. eskiden bu yana bir türlü sevmediğim, oryantallikten geçmesinden olsa gerek şarkılarını da beğenmediğim şarkıcı.kış masalı şarkısını adem gümüşkayanın çok daha iyi seslendirdiğini düşünüyorum ayrıca.

   
 5. abd'de ameliyat olan İbrahim Tatlıses'i ziyarete gidip oy miami miami sibel sana doyami tarzında çok edebi bir söz söyleyip gündeme oturan şarkıcı dansöz.

   
 6. son dönemlerde kendisini bir arabanın içinde sertap erener, Gökhan türkmen ile şarkı söylerken gördüğümüz, neyin reklamı acaba diye düşünmemize neden olan sanatçı. yeni bir program hazırlığı içerisindeler zannımca.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.