1 2 3 4 5 6 7 8

serpili

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Yazdıklarını(kavga-sataşma çoğunlukta), karikatürlerini(küfür içerir ekseriyetle), alıntılarını(gerçi pek yapmaz), paylaşımlarını(çoğu ironi-mizah olsa da) istim üzerinde okuduğum, onu büyük hatta çok büyük bir dikkatle takip ettiğim yazardır. bu kadın en ufak bir şeye sinirlense, ben evi ateşe veriyorum. böyle hafiften yüzünü dökse, bankadaki insanları rehin alıyorum. yaşamak istemediğini söylese, tövbe estağfurullah azrail'e suikast planları yapıyorum. Çan eğrisinin en tepe noktasındaki notu kendisine veriyorum. ablamdır aynı zamanda.

   
 2. Hayatı boyunca yan yana tırnak ışaretlerinden ibaret olup bir üst cümleyi aynen tekrar etmek anlamına gelen "den den" işaretinden nefret eden benin ; sayın cahil kelimeler isimli yazarın ilk entrysinin tüm cümlelerine den den yaparak olaya iştirak ettiği fakat "hadi oradan asıl benim ablam" diyerek sonunda çingenelik ettiği dünya güzeli elaziz gülü üyedir.

  Amin.

   
 3. sitenin emektarlar üyelerinden birisidir kendisi de, her insan gibi onunda bam teline dokunulunca öfkeleniyor ama neşeli eğlenceli bir üyemizdir genelde

  hem sözlüğün hem de sitenin olması gereken kişilerinin başında gelir

   
 4. bildiğimiz kadarıyla hayata dair de bir süre başka bir nick ile editlik yapmış kişidir. küfürlü karikatür paylaşımına istinaden iletisine, burada küfürlü paylaşım yapılıyormuydu diye bir yorum atmışlığımız vardı. bize bi bitmediniz diye cevap vermişti. sanırım millete ters davranmak gibi bir huyu var yada millet hep onunla uğraşıyor diye bizi de onlardan biri sandı. şahsen kendisi ile bir diyoloğum bu olmuştur. gülücük

   
 5. Kaliteli bir arkadaş. Yılların üyesi.

   
 6. buradan bana kitap gönderen ilk üyedir.

  iletilerini okumadan artıladığım sayılı üyeden biridir.

  gülücük gülücük ve gülücük

   
 7. Tanıdıığım kaliteli insanlardan biri, bazen mizahı bazen çıkışları ile sözünü esirgemeyen benden daha eski bir arkadaşım.

   
 8. Epey zamandır boyu ve yazdığı mizahi iletiler arasındaki orantıyı düşündüğüm sözlük yazarı. Az önce dışarıya kitap verdiğini de gördüm, hakkaten yahu o mizah nasıl çıkıyor senden.

   
 9. ohoo bensiz muhabbet hem de benim üzerimden diye görüp şaşırdığım sözlük maddesi

  not: bi bu kadarım da yerin dibinde

   
 10. gerçekten kelimeleri yerinde kullanan, akıllıca tartışan, mikemmel laf sokan, zeki kadın.

  Seviyoruuuum ulleeeeyyyyn!

  Aynı zamanda da yağuşuklu.

  Bi çay içiçez Inşallah bi gün

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam