1 2 3 4 5 6 7 8

Seni de seni seveni de sevmiyoruz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Fenerbahcenin galatasaray macindan once karsi tribunlere astigi büyük pankart. Taraftara soylemde bulunulmasini doğru bulmasam da koray sener kardesimiz öldüğünde hen tribunlerde hem de twitterda seni sevmeyen ölsün ölsün diyerek tezahürat yapan, takim otobusu kursunlanip onlarca insan ve asirlik cinar olumden dondukten sonra otobus koltuguna gecip poz veren, ayni yil kursunlanma olayina gonderme yapip bir de utanmadan tisort bastiran ahlaksiz utanmaz assagilik zihniyete karşılık son derece yerinde ve hatta az bile acilmistir.

   
 2. fenerli kardeşlerimizi, dostlarımızı, akrabalarımızı ya da sokaktaki vatandaşı sevdiğim için görmemezlikten geleceğim pankart.

  sevgi iyidir iyi.

   
 3. memleket neden bu halde olduğunu açıklayan söz.

   
 4. Bebek katili ocalanin galatasaray sevgisi icin soyledigi sozden esinlenerek tam tersi hazırlanmış ve az bile söylenmiş pankarttir. Kiniyorum. Herkese anladığı dilden konuşmak lazim.

   
 5. Takim otobusunun kursunlanmasiyla dalga gecip tisortler bastiran, simdi bile rakip takim oyuncusunun mac sonu hakli isyanını dile getirirken kullandığı ifadeleri dalga gecmek icin kullanip tisort yaptirma karari alan, zamaninda en iyi fenerli olu fenerli, birgün hic fenerli kalmayacak gibi pankartlar asanlarin gücüne gitmiş pankart.

  Kiyamam size kirildiniz mi, vah yazik ya. Ama tabi fener yaparsa aaa ne kadar ayip olur. Kendilerinin yaltigindan bahsedilmez bile

   
 6. Futbolun abartıla abartıla ne hale geldiğinin göstergesi bir başlık.

   
 7. dünkü basketbol maçından sonra muhtemelen daha da fazla artan nefret.

  adamların teselli ikramiyesi de ellerinden alındı. kıyamam

   
 8. fenerbahçeyi yenmeyi basketbol tarihinin en büyük başarısı olarak görenlerin -muhtemelen de izlemediği- maçın skorunu görüp entry girmeye geldiği başlık.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.