1 2 3 4 5 6 7 8

sarhoşken kafayı klozete sokmaya çalışmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yurda sarhoş gelen arkadaşımın kıyamet kopsa unutmayacağım hareketi.

  müdürler gelmeden onu odaya çıkartmak ve kendine gelmesi için kafasını soğuk suyla yıkamaya niyetlendim. neyse kimse görmeden odaya çıktık havlusunu hazırladım, onu banyonun girişine oturttum amacım duşu hazırlamaktı. çok sinirlenmeme rağmen haline üzülmüş ve bir an önce kendine gelmesini istemekteydim. ben duşla uğraşırken arkamda bir hareketlilik hissettim ve arkamı döndüğümde kafasını klozete sokmaya çalışıyordu. engel olmaya çalışırken oraya sokarsam ayılırım diyordu.

   
 2. zaten kesinlikle ayık kafayla yapılacak bir hareket olmadığını düşündüğüm, içkinin insanı düşürebildiği sefil hallere örnek olacak davranış.

  malcolm x'in hayatını anlatan filmde de malcolm daha imana gelmemişken saçlarını kıvırcık görünmekten bir süre de olsa kurtaran bir yöntem kullanıyor. bu yöntemde saçlar aşırı ısıtılıp yumuşayınca bir süre düzgün görünüyor, ancak belli bir süre sonra soğuk suyla yıkanmazsa saç derisinin bile yanması mümkün. yine kullandığı bir gün sular kesik ve üstüne polis baskını da olunca kafasını klozete sokuyor. o anda içeri giren polis:

  -hey zenci çıkar kafanı o xok çukurundan diyor.

   
 3. sarhoş kafayla yapılacak mantıksız hareketlerden sadece biridir.

  muhtemelen midesi bulanmış ve istifra etmeye çalışıyordur. klozete eğilmişken "kafamı bir sokayım bakalım, içeride ne var acaba" düşüncesi vuku bulmuştur, sarhoştur tabi ne yapsa yeridir.

  önemli olan yanında ona engel olacak kişilerin olmasıdır, aksi halde durum içler acısıdır.

  ve her zaman dediğimiz gibi alkol bütün kötülüklerin anasıdır.

   
 4. her kötülüğün anası olan, rezil yapan içkinin

  kişiyi getirdiği acıklı durumu anlatan başlık...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.