1 2 3 4 5 6 7 8

pozii

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. net bir insan. yeri zamanı geldiğinde, gerektiğinde bir pusuladır. kalplerimizin karşılıklı attığı bu coğrafyada yazdıklarını tek tek, pür dikkat okuduğum, onlarca sayfaya sığacak fikirleri olan, en anlaşılır(burada biraz duruyorum) biçimde anlatan, yüzeysel ve kısa cevaplara yüz vermeyen, bildiklerini, düşüncesini açık açık söylemekten çekinmeyen biridir. daha çok yazması temennilerimi burdan iletirken, kendisini buraya davet ediyorum. ayrıca güzel bir kardeştir.

   
 2. özü sözü bir, söylediğini ölçüp biçip konuşan, niki gibi pozitiftir. kendisinin hiç anlaşılmadığını düşünse de aslında çok iyi anlaşılan değerli bir üyemizdir.

   
 3. paylaştığı iletilerde aa bunu ben de yapıyorum, aa cok haklı, diyerek artıladığım üyedir.

  sözlüğe de renk katacaktır.

  inşallah gelir. gülücük.

   
 4. İlk başlarda yakınlaşmaktan çekindiğim, özü sözü bir kelimelerini korkusuzca kullanabilen üye ve burada olma sebeplerimden biridir kendileri.

  Pozimm sözlükte de görmek istiyorum seni.

   
 5. Kendini anlatmayı,beceremediğini düşünen ama anlaşıldığını görünce kendisine ıslık çalıp,onu anlayanlara bir ömür yetecek minneti yüreğinde besleyen bir canlıdır.

   
 6. sevgili pozii,benim aslaniçem olup, içini görebilenlerin o sıcak okyanustan çıkmak istemedikleri,

  yaren bir yazardır.

  önce, benim hayatıma hoş gelmiştir,şimdi de sözlüğe.

  (onbinmilyon gülücük)

  not:çok sevgili mevkidaşım, iki nokta üst üsteden sonraki o sağ parantezi burda kullanmıyoruz.

  birazdan bu açıklama gelir sana, eli kulağındadır.gülüyorsak ''gülücük'' diye açıklıyoruz.

   
  (Bkz: yazar burada gülüyor)(Bkz: hoş geldin)
 7. atarlı olmakla birlikte kalbinde kötülük olmadığını düşündüğüm üye.

  alttan alta giydirmeleri güzel yani seviyoz onu forumcak.

   
 8. pozi diyince aklıma gelen dostluğun ve güvenin adıdır.

  anlaşılmaz iletileriyle bizleri yeterince mahvettiği yetmezmiş gibi birde yazar olmuş sözlüğü tarumar etmeye niyetlenmiş belli

  cümleden geçmiş olsun(hunharca gülücük)

   
 9. Uzun zaman görüp ama hiç konuşmadığım daha sonra da samimi olup böyle bir insanı geç tanımanın pişmanlığı içinde olmamı sağlayan nadir insanlardan

  Yüzün gönlün hep gülsün

   
 10. Çok maharetli bir yazardır. adeta kelimelerin böl parçala yöneticisi gibidir. Mesela bir metni verin kendisine. o metni cümle cümle ayırır. her birisine ayrı cevap verir. Yazdığı her bir cümle, metnin bir parçası olmakla beraber bütünü tanımlamaz. eğer alınan cümle tamamı açıklayabilseydi diğerlerine gerek kalmazdı. hal böyleyken bütün bu cevap parçacıklarını birleştirerek elde edeceği şey, yazının tümüne cevap olamaz. bunun adı neydi? he bağlamından koparma. işte karşınızda bir bağlamından koparma ustası.

  Bunun yanı sıra tartışmaktan en çok korktuğum iki kişinin en başında gelir. zira bitmek tükenmek bilmez analizleri, giydirmeleri, laf sokma soslu cin kelime oyunlarıyla karşısında duramam, kuyruğuna teneke bağlanmış yılkı atları gibi başımı alır giderim. diğeri yıldız abla, yıldız tilbe.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam