1 2 3 4 5 6 7 8

Otoyollarda ortalama hız tespit sistemi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. otoyola giriş ve çıkış arasındaki süre hesaplanarak tespit edilen ortalama hızın belirlenen limiti aşması durumunda sürücülere ceza ödemesi yapılacak sistem.

  spoiler

  1 temmuz itibariyle uygulamaya konulacağı ifade ediliyor.

  bence mantıklı bir uygulama ama bizim millet gerekirse zamanını dinlenme tesislerinde en azından bir çay molası ile geçirir ama ayağını o gazdan çekmez.

   
 2. İsabet buyurmuşlar. Geç kalınmış yeşil kuşak uygulaması

   
 3. yurdun sadece belirli bölgelerindeki otoyollarda uygulanacağı söylenen ve zamanla ülkemizin birçok noktasında uygulanması muhtemel olan sistem.

   
 4. sırf ceza kesmek için abuk subuk yerlere radar yerleştirmekten evla karşılayacağım haber.

  en azından amaç bağcıyı dövmek olmaz. bazen öyle yerlerde radar oluyor ki yakalanmamak için medyum olup önceden kağnı hızına düşmek gerekir. bu uygulama daha adaletli gözüküyor o nedenle.

   
 5. iki nokta arası belirlenen sürenin bazı bölgelerde 16 dakika olduğu ve belirlenen süreden önce geçiş yapan araçlara ceza kesilmesine sebep olacak olan sistem.

   
 6. mantıklı olan durumdur.

  ama yine de o otobanda hele yol boşken insanın canı cekiyor arkadaş

  alarmı kurar yol da dinlenme tesisinde 5 dk mola ile herşey hallonur ki. (gülücük)

   
 7. hiç sevmediğim uygulamadır

  ya arkadaş ben 3,5 saatte gittiğim yolu şimdi bu mecburiyet yüzünden 5 saate yakın zamanda gidiyorum, yazık değil mi bana o kadar zaman kaybediyorum yolda

   
 8. her ne olursa olsun 120 hız limitini çok nadir asan biri olarak beni ilgilendirmeyen bir durum.lakin keske herkes aynı düsüncede olabilse diyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.