1 2 3 4 5 6 7 8

öğretmenden satılık 2.el çok temiz araba

paylaş araştır şikayetçiyim

1. memleketimize has durumlardan biridir. bizde mizah niye gelişmemiş diyenlere cevaptır hem de, mizah gibi en ciddi işlerin...

öğretmen sanki ders veriyor arabasına.

2. daha çok doktor ve bayan diye gördüğüm, artık memur da yazanların olduğu, anlayamadığım ilan türü.

3. Kuvvetle muhtemel "öğretmen evinden okuluna gider, arabayı da zorlamaz"ı çağrıştırğını için yazılan ilan başlığıdır. Mantıklı mı? Kişiye göre değişir, sonuçta bir pazaarlama taktiği ve özellikle geçmişte uzunca bir süre tutmuş bir ilan verme başlığıdır.

4. kesinlikle işe yaradığını düşündüğüm (özellikle bayan kelimesi de varsa)satış tekniği..

5. Okul zamanları okul bahçesine park edilen tenefüslerde 1. sınıfların üzerinde zıpladığı her yanı çizikler ile dolu arabanın ilanıdır...

6. öğretmendense alın alın, ders verip yolları ezberletir, iki şehir arasında şu kadar hızla gidersek şu kadar satte varırız problemlerini öğretir, 100 km. de daha az yakmayı öğretir dediğim arabadır..

7. #10bg evet bunların en ilginçleri "doktor ve bayan" dan satılık ilanlarıdır kanımca. çünkü ben arabasına gözü gibi bakan ne bir doktor ne de bir bayana rastladım. bozulduğu yerde ardına bakmadan giderler.

8. sanırım ben alıp satıcı değilim, arabanın özelliğiyle ilgili ne yazdıysam doğrudur, öğretmenden satılık demişiz daha ne diyelim demenin kısa yoludur..

9. Renoult toros satılık ilanı:

Lpg li

Lpg işli

92 toros

(Bkz: renault)
  10. öğretmen, doktor toplumumuzda iyi olarak bilinen insanlar olduğu için toplumda güven duygusu vermesi açısından kullanılan deyimdir

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam