1 2 3 4 5 6 7 8

kız-erkek arkadaşlığının zamanla aşka dönüşmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sağlam bir ilişki olur ancak biterse, en yakın arkadaşlarınızdan birini kaybedersiniz. bu yüzden iyi düşünülmesi gerekir.

   
 2. ergen duyguların ağır basması neticesinde oluşur. Bu yüzden arkadaş seçerken dikkatli davranılmalıdır. Arkadaşlık dostluk başka bir şey.

   
 3. iki sevgilinin zamanla arkadaş olmasıyla eş değerdir. gayet normal bir hadisedir. çok şey paylaşılmış, fazla vakit geçirilmiştir. birbirini tanıyan, keşfeden kişilerin yaşaya bileceğidir.

   
 4. olabilirligi yüksek sıradan bir durumdur. ama aşk var olacaksa eğer ilk görüş ve tanıyışta olur zaten diye de düşündürür. herşeyini tanıtıyıp bildiğiniz bir insana sonradan körkütük aşık olabilir mi insan acaba diye de sorgulatır.

   
 5. kız ve erkek hiç bir zaman iyi arkadaş olamayacakları için olabilecek durumdur, zaten erkek yüksek ihtimal kızdan hoşlandığı için arkadaşlık ayağına başlamıştır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam