1 2 3 4 5 6 7 8

Kitap İnceleme

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. TTKB'nin okullarda okutulacak kitapların hazırlanma aşamasında bir panel ekibi ile oluşturduğu inceleme işidir.

  e müfredat üzerinden takibi yapılan kitap incelemenin son kısmı panelle son bulur.

  Keyifli bir süreçtir.

   
 2. en iyi otellerde konaklayıp iyi eğitimlerle beraber yapılan süreçtir.

   
 3. Bir eğitim süreci değildir.

  Kendi evinde masa başında yaklaşık bir aylık bir süre zarfında incelemeni bitirdikten sonra belirtilen yer ve tarihte bir günlük mesai saatini kapsayan bir panel ile sonuçlanan işlemdir.

  İstersen en iyi otelde de kalabilirsin vasatta da. Ya da çekip evine gelirsin -ki macera aramıyorsan en güzeli budur-, ekonomin sana ait.

   
 4. Yüksek lisans öğrencilerine sık sık verilen ödev.

   
 5. altı harfli markette sepetteki kitaplar yüzde kırk indirimle satılıyor. kitapların bazısı olabildiğince kalın, ciltleri ve kapakları oldukça kaliteli fakat kitap yazarlarını pek çıkartamadım. fiyatlar 35 liradan 21 liraya düşmüş. kardeşimle birlikte sepetteki darmadağınık vaziyetteki kitapların hepsini tek tek elimize alıp arka tarafındaki kısa içerik bilgilerini okuduktan sonra sırtları aynı istikamete gelecek şekilde sepete sırayla dizdik. içerikleri de ilgimizi çekmedi. bugün hayatımda bir gün içinde elime aldığım kitap sayısı rekorunu kırmış olabilirim, ev taşınmalarını saymazsak. iznimin yaklaşık bir saatini de marketteki yeni kitaplara ayırmış oldum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam