1 2 3 4 5 6 7 8

İsteyen aile çocuğunu bir yıl okula göndermeyebilir

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü den dikkat çeken öneri.

  İsteyen aileler çocuğunu bir sene okula göndermeyi erteleyebilirse yoğunluğun da önüne geçilebilir; şeklinde yaptığı açıklamadır.

   
 2. peki kime nasıl bırakabileceğimiz konusunda da bir önerisi varsa bekleriz dedirten öneri. zaten bilinçli olan, aklı başında olan ve imkanı olan her veli bu sene okullar açılsa bile çocuğunu okula göndermez.

   
 3. #2djg

  Aynı endişeyle bekliyorum ice man. Tamamen gönderme olmasa da yeni sistemde yarım gün eğitim söz konusu bu bile sorun bir çok veli için.

  Önlem mahiyetinde söylenmiş lakin bambaşka sorunlar getirebilecek önerri.

   
 4. yarım gün de olsa çocuk okula 1 ders bile gittiğinde yada tam tersi öğretmenlerin ders programları azaltılabilirmiş 2 güne ya da 3 güne düşürülebilirmiş 1 gün bile gitse zaten virüs bulaşıcaksa bulaşır ki..önemli olan onları o ortamdan uzak tutmak az gitmek yada ders sayısını düşürmek değil. gerekirse 2020-21 i de komple uzaktan yapabilirler.çocuklar için online sınav yaparlar, online derslere katılımı zorunlu yaparlar vs vs.

  tanım: bilim kurulu üyesinin havada kalan önerisi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam