1 2 3 4 5 6 7 8

hacettepe

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tıp fakültesiyle meşhur Ankara'daki devlet üniversitesi

   
 2. Türkiye'nin en başarılı üniversitelerinden biri olup Ankara'da bulunur. Sıhhiye ve Beytepe Ana Kampüsleridir. Sloganı "Daha İleriye, En İyiye" dir.

   
 3. okumaktan büyük keyif aldığım fakat o beytepe kampüsüne gidiş çilesiyle beni benden alan güzide üniversitem,ülkenin en iyisi diyemem(sağlıkla ilgili bölümleri hariç) fakat en iyilerindendir.tavsiye ederim.olaki yol sizin için büyük problemdir aman aman uzak durun derim o zaman.hele ki şimdi metro yapıldı ayağına kampüs içine giren 230 hattı kaldırılıp yerine metro durağı ve kampüs arasına konulan 130 hattı yetişmemektedir.bide aynı metro yapıldı ayağı sebebiyle semt servisleride kaldırılmıştır(ki bunun mantığını bir türlü çözemedim sanki evin altından geçiyo metro) çevre ilçelerden (keçiören,yenimahalle vs) gelmek tam bir eziyettir.

  kış ayları pistir.kızılayla arasında 5 derece fark olduğu yer yer bu farkın daha da açıldığı rivayet edilmektedir.kışın bazı zamanlar yolun kapandığı doğrudur canlı şahidiyim.yaz geç gelir ama geldim mi de güzel gelir.ankaranın dağında olduğu için yazın ki akşam serinlikleri kadar güzel bir şey yoktur.havası çok temiz ve havadardır.ormanlık ve ağaçlıkların bol bulunduğu yerdir.

  not:bu dediklerim beytepe kampüsü için geçerlidir.

   
 4. Çin'de geliştirilen ve Kovid-19 aşısının gönüllü uygulamasının Türkiye de ilk yapılan yerdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.