1 2 3 4 5 6 7 8

garfield

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. hayattaki tek amacı uyumak ve yemek yemek olan özellikle lazanya delisi tembel ötesi ve aynı zamanda sevimli kedicik .sanırım ilk çizgi roman olarak yayınlanmış sonraları çizgi film ,animasyon hatta sakız içinde karikatür olarak bir çok mecrada boy göstermiş karakter

   
 2. kedileri sevememe huyumdan kaynaklanan, kendisini de pek sevmediğim ve çokça kocaman bulduğum çizgi film karakteri olan kedi.

   
 3. tembelliğinden dolayı çoğu insan tarafından sevilen, bir zamanlar çizgi filmlerini severek izlediğimiz, çizgi filminin dışında kitapları, filmleri, oyunları da olan, odie isimli sevimli bir köpek arkadaşı olan, jim davis tarafından yaratılan kedi karakteri.

   
 4. çocukluğumu hatırlatan sevimli mi sevimli miskin kedicik. bir zamanların popüler çizgi filmiydi kendisi, zevkle izler eğlenirdik. zaman zaman karşılaştığım, eskisi kadar ilgi görmeyendir. resimleriyle tişörtleri süsleyecek kadar da yakışıklıdır ayrıca.

   
 5. Kedilerin padişahıdır. Kedi psikolojisi ve karakterini en iyi ifade eden kedidir. Eğlenceli ve öğretici çizgi filmleriyle gönüllerde taht kurmuş bir kahramandır o.

   
 6. lazanya manyağı olan kedi.

   
 7. geceleri rahat uymak için gündüzleri dinlenen, köpek ODDY'nin arkadaşı sarman kedidir.

   
 8. kendisine benzerlik yarışması yapılan kedi. kediler yavaş yavaş ortamları ele geçirmeye başladı.

   
 9. buralarda şerafettin hakimiyeti var.

  evlatlardan hain olan ökkeş

  kedilerden kötü kedi şerafettin.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam