1 2 3 4 5 6 7 8

galatasaray'ın ayağa kalk koreografisi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. geçtiğimiz günlerde konuşmasını ayağa kalk sakarya diye bitiren hain fetö örgütü liderinin sözleri ile bağdaştırılıp savcılık tarafından hakkında soruşturma başlatılan koreografidir.

   
 2. başbakanımızın araştırılmasını istediği ve gençlik ve spor bakanının da iki müfettiş görevlendirerek soruşturması yapılan koreografi.

   
 3. Koskoca devletin ugrasarak kendini rezil ettigi koreografi. Ne devlet bu kadar aciz ne gs bu kadar salak. Birakin artik bu bos isleri

   
 4. sylvester stallonenin paylaşımını yaptığı koreografidir.

   
 5. devletin ne kadar boş kaldığını bize gösteren kareografi.devletin başka işi yok,bununla uğraşıyor.

   
 6. bakın çok net söylüyorum, şundan fetö propagandası sanan kim varsa net olarak gerizekalıdır.

  rocky filminin en önemli sözü, taa geçen sene bursa maçında yapılmış taraftarımız tarafından pek beğeni almış, şurdan nasıl çıkar fetö cidden inanılır gibi değil. sulandırmanın böylesi yani olayın.

  daha önce de the godfather'a gönderme yapıldı.

  tanım: benim pek beğendiğim koreografi.

   
 7. bu koreografi Galatasaray ile fetö bağlantısının olduğunu değil, iktidar ile Galatasaray'ın arasının ne kadar açık olduğunun göstergesidir.

   
 8. düşündürücü bir kareografidir. birilerinin konuşmaları var bir süre sonrane tesadüf bu tarz görüntüler çıkıyor ortaya. gs store da satılan bazı ürünlerin şekilleriyle zamanında kullanılan bazı gazete ve dergilerdeki şekillerin örtüşmesi de ilginç.

   
 9. ne görmek isterseniz onu görürsünüzü anlatan başlık.

   
  (Bkz: vah vah tüh tüh nidası)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.