1 2 3 4 5 6 7 8

fatih terim'in fikstürü beraber yapıyoruz açıklaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ülkemizi zamanında şampiyonlar liginde temsil etmeye çalışan ama her seferinde sonuncu olup gelen, çıktığı 30 küsur avrupa maçında ancak 3-4 tane kazanabilen zerre başarısı olmayan takımın teknik direktörünün ligdeki maç fikstürlerini tff ile birlikte hazırladıklarını açıklaması durumu. ama tabi değerli(!) medyanın çıtı çıkmadı bu konuda.

   
 2. Bu olayı nasıl sabote ederim diyen başlık. Yaw bu Fatih terim gelse karşınıza çıksa gelin bakalım size çay ısmarlayacağım dese siz korkudan kendinizi boğaz köprüsünden atarsınız yeminle...

  bak hacım

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'in yaptığı açıklamalarla ilgili de konuştu ve "Beşiktaş'a sorulmadan bu işler yapılmıyor" diyerek şunları dile getirdi:

  "Fatih Terim'in federasyon, yayıncı kuruluş ve biz konuşarak yapıyoruz maç programını demesinde 'biz' dediği tüm kulüpler. Kulüpler olarak beraber konuşuyoruz, istişare yapıyoruz maç programı için. Maç günleri bizle de istişare ediliyor. Beşiktaş'la da konuşulmadan yapılmıyor maç programı. Ellerinde bir program var, Galatasaray salı oynuyor Fenerbahçe ve biz perşembe oynuyoruz." ifadelerini kullandı.

   
  (Bkz: anladın sen onu)
 3. nedense galatasarayın geçtiğimiz sezonlarda avrupa maçlarından önce ya da sonra tam hatırlamıyorum- hep içeride oynayacağı şekilde denk gelen, bu sezon a.albayrak denen şahsın kura çekiminde 7 numaralı topu havada kapmak için 40 takla attığını gördüğümüzde şaşırmadığımız ve bu sezon soğuk geçmesi beklenen deplasmanların tamamının kış ayında oynamayacak şekilde denk getirildiği için gerçekten tüm takımları kasttetiği ifade. kesin öyledir evet.

   
 4. 1 nolu yorumcu GS ın avrupada zerre başarısı yok demiş.Arkadaşın namağlup UEFA ve Süper Kupa dan haberi yok galiba.Bu sene ellerinde avunacak bir şey de kalmadı 20 yıldan sonra.Artık yalanlarla avunmaya ve avutmaya başladılar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.