1 2 3 4 5 6 7 8

euro

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir hafta içinde 3,03 seviyelerinden 2,89 seviyelerine kadar, yaklaşık yüzde 4 düşen, yatırımcıya saç baş yolduran, geleceği de pek aydınlık görülmeyen Avrupa birliği para birimidir..

   
 2. Euro / dolar paritesinin 1,14 seviyelerinin ardından geri çekilmenin başlamasının etkisiyle euro / tl nin düşmesiyle sonuçlanan durum.. Yunanistan ın borçlarını alacakla ödemesiyle değer kaybeden para..

   
 3. gün içi seviyesi 2,8521 - 2,8910 olan,

  Almanya İmalat Satın Alma Müdürleri Endeksi, Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Draghi'nin Konuşması ile tekrardan 2,89 lara doğru hareketlenen para birimi..

   
 4. Almanya Gayri Safi Yurtiçi Hasıla verisi ile Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Draghi'nin Konuşmasıyla gün içinde tl karşısında değer kaybeden ve 2.85 seviyelerini gören para birimi..

   
 5. bu gün Euro - dolar paritesinin son bir ayın en düşüğüne gerilemesiyle tl karşısında 2,80 leri görmesi beklenen ancak tl nin kırılganlığı ile 2,87 lerde seyreden para birimi..

   
 6. gün içinde 2,8800 - 2,9150 aralığında hareket eden ve almanya ile İngiltere verilerinin etkisiyle ve yunanistan imf ye borcunun ödenme ihtimali ile gün sonunu yükselişle kapatan para birimi..

   
 7. bu gün sabah saat 8.00 itibari ile Avrupa, almanya, italya ve İngiltere den gelen veriler ile; Almanya Perakende Satışları (Aylık), Fransa Tüketici Giderleri (Aylık) (Nisan), İspanya Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık) (Mayıs), İspanya Harmonize Tüketici Fiyatları Endeksi (HICP) (Yıllık) (Mayıs), İtalya Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık) (Mayıs) 2,93 seviyelerine doğru hareket eden para birimi..

   
 8. gün içi aralığı 2,9260 - 2,9939 olan ve bu gün gelen İspanya İşsizlik Değişimi, Almanya İşsizlik Oranı Değişimi mayıs, Çekirdek Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık) (Mayıs), Avrupa Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık) (Mayıs) verilerinin piyasa beklentilerinin üzerinde gelmesi ile günlük bazda yaklaşık yüzde 2 pirim yapan ve uzun aradan sonra 3 seviyelerine yaklaşan para biri..

   
 9. mercedes benz firmasının yeni ürettiği motor markası.

   
 10. dolara göre çok daha sinsi olan para birimi.

  çaktırmadan yükseliyor bu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.