1 2 3 4 5 6 7 8

emrah serbes

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kısa hikayelerden oluşan erken kaybedenler kitabı özellikle tavsiye edilir. bu kitapta yer alan üst kattaki terörist isimli hikayenin ise vakit kaybetmeden filmi çekilmelidir.

   
 2. izmir-aydın otoyolunda iki kişinin hayatını kaybettiği kazayı kendisinin yaptığını itiraf ederek teslim olan Behzat ç. yazarı.

   
 3. yağmurda hızımı 130'a düşürdüm ama buna rağmen kazaya engel olamadım demiş olan kişi. muhtemelen yüksek alkol de var, severdik yaptığı işleri ama bunun affı yok. insanların hayatını kararttın, bir de üstüne üstlük suçsuz bir insanın içeriye girmesine mani olmadın.

  çeksin cezasını.

   
 4. kaza ile ilgili görüntülerin ortaya çıkıp polisin yakalama durumu ortaya çıkınca yakalanacağını bile bile kendisi itiraf edip teslim olmuş gibi davranan yazar. kazada anne de ölmüş ve ölen sayısı 3 e yükselmiş. sonuna kadar cezasını çekmeli.

   
 5. yaptığı kaza sonrası sebep olduğu ölümler sebebiyle 22.5 yıla kadar hapsi istenen kişi.

   
 6. çizimleri de harika olan yazarımızdır.

   
 7. değişik bir kalemi olan yazardır.

   
 8. Rastgele bir numara çevirdim, genç bir kız açtı.

  Pardon devlet memuru musunuz??

  Sapık mısın??

  Hayır. Memur musunuz??

  Değilim.?

  Güzel. Ben sapık değilim siz de memur değilsiniz. Peki o zaman bu şehrin en işlek caddesi neresi acaba? Herkesin bir gün mutlaka geçeceği cadde.?

  Ne bileyim, İstiklal Caddesi herhalde. Sen kimsin??

  Bu hayatta rastgele çevirdiği telefon numaralarında karşısına çıkan seslerden başka kimsesi kalmamış biriyim. Belki de ben senin şuur altınım.?

  Kaç yaşındasın sen??

  Beni boş ver. Konu ben değilim ki. Hiçbir zaman da olmadım. Asıl sen kimsin? Senin heyecanların neler, tutkuların neler, hayal kırıklıkların neler? Şu hayatta başın sıkıştığında ilk kimi ararsın? Seni karşılıksız seven insan kimdir, ne b.k yersen ye seni bağrına basacak insan kimdir? Eğer böyle biri varsa bu akşam onu ara, halini hatırını sor bu vesileyle. Yoksa sen de bir gün benim gibi yapayalnız kaldığında, ufacık bir şeyi danışmak için bile arayacak kimseyi bulamazsın. Bu sözlerimi harcanmış yıllarımın manifestosu olarak kabul edebilirsin. Çünkü büyük bir tecrübeyle konuşuyorum, tecrübe ıstıraptır güzelim ve zannettiğinden çok daha fazla ıstırap çektim. İstersen sonra yine araşalım, daha 64 dakika bedava konuşma hakkım var çünkü.?

  kaybedelen kulübü kitabından..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam